LSI International

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1965 yılında kurulan LSI (Language Studies International), 8 ülkede 15 şehirde dil okulları ile öğrencilere hizmet vermektedir. İngiltere, Kanada, Amerika, Malta, Yeni Zelanda ve Avustralya’da İngilizce eğitim merkezlerinin yanı sıra İsviçre’de Almanca ve Fransa’da Fransızca eğitimleri alabileceğiniz merkezleri bulunmaktadır. Programlar, tonlama pratiğinden dil bilgisi ve sözcük dağarcığı geliştirmeye kadar değişiklik gösterir. Tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okulların tamamı bulundukları şehrin merkezinde bulunmaktadır. LSI, tecrübeli ve yeterlilik düzeyi yüksek bir eğitmen kadrosuna sahiptir.


Sunulan Programlar:

General English

Intensive English

Business English

Academic English

TOEFL Prep

IELTS Prep

Cambridge Exam

Academic Year and Semester

Summer Programme

Executive Programs

University Pathway

One-to-one

English +

TOEIC

Special Group Coursesİmkanlar

LSI Londra, şehrin tam kalbinde; West End'de konumlanmıştır. Oxford Street ve dünyaca ünlü eğlence merkezi Soho'ya bir kaç dakika yürüme mesafesindedir. Soho bölgesi, kafeterya, bar ve restoranlarıyla oldukça hareketli bir yerdir. Toplu taşıma araçlarına yakın konumdadır. Okulda modern ve aydınlık sınıflarda 5 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca,  ücretsiz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve öğrenci salonu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Rehber eşliğinde gezinti, yerel sinemalara, tiyatrolara, sanat galerisi, müzelere ve publara geziler düzenlenmektedir. Oxford, Cambridge ve hatta Paris’e hafta sonu gezileri ve daha fazlasıyla sosyal aktiviteler bulunur.


Konaklama

LSI Londra kendisini tercih eden öğrencilerine; Aile yanı konaklama, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


LSI International Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita