LSC - London School of Commerce

Malta / Valletta / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
- Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı -
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

AB ülkesi olan Malta, her yıl binlerce öğrencinin dil eğitimi dahil London School of Commerce Malta (LSC) gibi köklü lisans eğitimi veren üniversitelerin yer almasıyla tercihlerde ön plana çıkmaktadır. London School of Commerce Malta (LSC) Malta’da konusunda uzman akademik kadro çalışmaları ile  bünyesinde lisans programlarında 2018’de eğitim vermeye başlamıştır. IELTS veya TOEFL ve dengi dil sınavına girmeye gerek olmadan lisans programına başlanmaktadır. YÖK denkliği vardır ve YKS-TYT üniversite sınavına girmenize gerek yoktur.

Sunulan Programlar
MBA Part Time Programme
MBA (Masters of Business Administration) Programme
Academic English (Pre-Sessioanl for Main Programmes) Courseİmkanlar

LSC London School of Commerce Malta, 2014 yılında Valetta’da açılmıştır. Çok sayıda tarihi yapı, alışveriş merkezi, eğlence bölgesi ve eğlence mekanlarına kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. Uluslararası isim yapmış bir fakülte olup modern ve tam donanımlı bir kampüse sahiptir. Öğrencilerine küresel olarak tanınmış bir lisans derecesi sağlamaktadır, LSC Malta’da eğitim almak isteyen öğrenciler IELTS skoru sunmadan üniversiteden kabul alabilmektedir. LSC Malta öğrencileri İngiltere’nin köklü üniversitelerinden biri olan University of Bedfordshire’den mezun olacaklardır. Türkiye’de üniversite sınavını kazanmadan MALTA LSC’de lisans eğitimi alınabilmektedir.


Sosyal İmkanlar

Plaj voleybolu, yüzme, bowling, dans geceleri, öğrenci partileri, sinema ve tiyatro aktiviteleri, barbekü partileri, geziler Malta’da yapabileceğiniz aktivitelerden bazılarıdır.Plajlarla dolu şehirde yorgunluğunuzu atmak için deniz ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz.Müzeleri ve tarihi yerleri gezebilirsiniz. Malta, yoğun bir öğrenci nüfusuna sahip olduğundan gece hayatı da bir hayli hareketlidir. Daha sakin bir gece geçirmek isteyenler ise Manoel Tiyatro Binasındaki Opera, Drama ve müzik konserlerine gidebilirler.


Konaklama

LSC London School of Commerce Malta öğrencilerine, aile yanı konaklaması,, paylaşımlı öğrenci evleri ve apartlar  gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


LSC - London School of Commerce Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita