LILA Academy

İngiltere / Liverpool / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Lila Academy, 2004 yılında iki kız kardeş tarafından kurulmuş olup, öğrencilerine kaliteli bir dil eğitim hizmeti vererek onları ülkelerine memnun ve amaçlarına ulaşmış bir şekilde göndermeyi amaçlamaktadırlar. 

Okul, British Council tarafından onaylı ve EnglishUK üyesidir. Quality English’in de Liverpool’daki tek üyesi olmasıyla birlikte 2012 yılında İngiltere’nin en iyi dil okulu seçilmiştir.  


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge (FCE,CAE), IELTS

Grup ve Junior İngilizce Kursları

Uzmanlar için İngilizce

Öğretmen Yetiştirme Kursları

LILA Grup Kursları

Birebir İngilizceİmkanlar

Şehir merkezinde modern bir binanın ikinci katında eğitim veren okul otobüs istasyonuna 5, havaalanına ise 50 dakikalık mesafededir. Bünyesinde modern ve tam donanımlı maksimum 15 kişilik sınıflar, bilgisayar odası, dinlenme ve hobi odaları, ücretsiz internet erişimi, okuma alanı, çalışma odaları, kütüphane ve ibadethane bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin İngiltere’deki yaşam ve kültürü deneyimlemeleri ve dil eğitimlerine katkıda bulunmak adına bir çok etkinlik ve geziler düzenlemektedirler. Örnek bir sosyal programlarında öğleden sonra ; yürüyüş turu, müze ve galeri gezisi, dans dersi, akşam; canlı müzik, mini golf, bowling,  hafta sonu; göller bölgesi ve alton kuleleri gezileri bulunmaktadır. 


Konaklama

Okul öğrencilerini özenle seçtikleri ailelerin yanlarına, yurtlara, öğrenci evlerine ya da hostellere yerleştirmektedir. 


LILA Academy Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita