Langue Onze

Fransa / Toulouse / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta fransizca Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili fransizca
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Language Onze Toulouse,1991 yılında Fransa’nın Toulouse şehrinde kurulmuştur. Fransızca öğretme konusunda uzman bir dil okuludur. Tüm yıl boyunca öğrencilerin ihtiyaçlarına ve seviyesine göre uyarlanmış çok çeşitli programlar sunmaktadır. Herkesin beklentilerine ve kapasitesine göre kişiselleştirilmiş eğitim sunmaya kendini adamış deneyimli öğretmenleri ve idari personeli vardır. Ana görev, öğrenme sürecinin doğal olarak aktığı ve uygun otonomi seviyelerine ulaştığı gerçek bir yaşam ortamı sağlamaktan ibarettir.  Tüm öğrenciler kültürlerini paylaşmak ve yeni arkadaşlar edinmek isteyen yerli Fransız konuşmacılarla iletişim kurmalarını sağlayan TANDEM dil değişim programına erişme imkanına sahiptir.

Sunulan Programlar

Yoğun Fransızca Kursu

Yoğun Fransızca Kursu Plus

Uzun Dönem Genel Fransızca Kursu 

Birleştirilmiş Genel Fransızca Kursu

Akşam / Öğleden Sonra Fransızca Kursu

Bireysel Fransızca Kursu

DELF Sınavına Hazırlık Kursu

Akademik Hedefler için Fransızca Kursu

İş Fransızcası Kursu

Öğretmen Yetiştirme Kursu

Fransızca Ve Aşçılık Kursu

Fransızca ve Şarapçılık Kursuİmkanlar

Language Onze Toulouse,Toulouse’nin  tarihi şehir merkezinde şehrin ana kültürel cazibe merkezlerine yakın, büyüleyici bir mahallede konumlanmıştır. Çevresi kafeler ve bahçelerle doludur. Place du Capitole’ye  5 dakika, metro istasyonuna 2 dakika yürüme mesafesindedir. Bu sayede şehrin her yerine ulaşım kolay olmaktadır. Klasik Toulouse tipi bir binada, modern donanımlı, aydınlık, ferah 10 adet derslikte Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Okul, multimedya laboratuvarı, ortak kullanımlı öğrenci salonu, bilgisayar odası, kütüphane, ücretsiz internet olanaklarını da sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler boş zamanlarını değerlendirmek, dil tecrübelerini arttırmak için Roma mimarisinin şahaseri olarak adlandırılan Aziz Sernin Bazilikası’nı, Toulouse’un en seki yapılarından biri olarak bilinen Hotel d’Assezat Köşkü’nü, şehrin kalbi olan Capitole de Toulouse’u, ağaçlarla çevrili mükemmel kanalı Canal du Midi’yi, Garonne Nehri üzerindeki en eski köprü olan Pont Neuf’ü, şehrin güzel sanatlar müzesi olan Augustin Müzesi’ni, Toulouse Katedrali olarak da bilinen Aziz Etienne Katedrali’ni, pembe tuğlalarıyla meşhur 13. yüzyıl yapısı olan Jakoben Manastırı’nı ziyaret edebilirler.


Konaklama

Langue Onze –Toulouse öğrencilerine konaklama olarak;  aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, ortak daire, stüdyo daire, apart ,otel seçeneklerini sunmaktadır.


Langue Onze Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita