LAL Language Centres

Malta / Sliema

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language Centers öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır. Lal Language Centers’ın İngilizce dil eğitimi için, İngiltere, Amerika, Güney Afrika’da farklı farklı illerdeki merkezlerinde, Kanada ve İrlanda’da ise partner kurumlarında hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda, İspanya’da 6 farklı şubede bulunan partner kurumu ile Fransa’da  ise 5 merkezde hizmet sunan partner okulları ile kalitesini her geçen gün daha da yükseltmektedir.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Business English
Academic English
Work and Study
IELTS Prep
Cambridge Exam
Academic Year and Semester
Teacher Training
One-to-one
40+
CELTA
DELTA


İmkanlar

Lal language canters, Malta adasının merkezinde popüler bir sahil kasabası olan Sliama’da  bulunmaktadır.  Bu bölgede pek çok restoran, dükkan ve kafe bulunmaktadır. Denize yürüme mesafesindedir. Adanın başkenti Valletta'da, okuldan otobüsle 15 dakikadan daha az ya da feribotla 5 dakika mesafede bulunuyor. Okulda 100 tam donanımlı modern klimalı. aydınlık  100 sınıfta 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okul binasında kafeterya, kitap dükkanı, kütüphane ve kablosuz internet erişim imkanları mevcuttur. Okul, adada öğretmen eğitimi için akreditasyona sahip olan ve CELTA ve DELTA sertifikaları için hazırlık kursları alan tek kurumdur.


Sosyal İmkanlar

Dalış, Bowling, Binicilik, Badger Karting, Gösteri ve performanlar, Plaj aktiviteleri ve kültürel şehir gezileri  Bot turu, bot parti, safari turu, Comino ve Gozo gibi komşu adalara özel geziler, gibi birçok sosyal aktivitelere de katılabilirsiniz. Her Pazartesi yeni gelen öğrencilere hoş geldin partileri verilir.


Konaklama

Lal language  Malta kendisini seçen öğrencilere, aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, otel , öğrenci rezidansları, hotel  gibi seçenekler sunmaktadır.


LAL Language Centres Tanıtım Videosu