LAL Language Centres

Malta / Gozo

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language Centers öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır. Lal Language Centers’ın İngilizce dil eğitimi için, İngiltere, Amerika, Güney Afrika’da farklı farklı illerdeki merkezlerinde, Kanada ve İrlanda’da ise partner kurumlarında hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda, İspanya’da 6 farklı şubede bulunan partner kurumu ile Fransa’da  ise 5 merkezde hizmet sunan partner okulları ile kalitesini her geçen gün daha da yükseltmektedir

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Business English
Academic English
Academic Year and Semester
One-to-one
Hukuk İngilizcesi
Tıp İngilizcesi


İmkanlar

LAL Gozo Dil Okulu, Malta'nın en sakin adalarından olan Gozo Adası'nın güneyinde Ghajnsielem bölgesinde konumlanmıştır. Okulun bulunduğu noktadan Malta Adası'na ulaşımları sağlayan feribotların bulunduğu Mgarr Limanı 20 dakika yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı 8 sınıfta 10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca,  internet kafé , ücretsiz Wi-Fi ve kafetarya bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Rehber eşliğinde geziler, Sightseeing tur otobüsü gezisi, pizza günü, film gösterimi, sahil turu, Jeep turu, akşam yemeği, canlı müzik ve fazlası ile faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

LAL Gozo kendisini tercih eden öğrencilerine. aile yanı konaklaması, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları, hotel, öğrenci yurdu konaklaması gibi seçenekler  sunmaktadır.


LAL Language Centres Tanıtım Videosu