LAL Language Centres

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 7 Km

Yaş Aralığı Konaklama
- Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language CentersCenters öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır. Lal Language Centers’ın İngilizce dil eğitimi için, İngiltere, Amerika, Güney Afrika’da farklı farklı illerdeki merkezlerinde, Kanada ve İrlanda’da ise partner kurumlarında hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda, İspanya’da 6 farklı şubede bulunan partner kurumu ile Fransa’da  ise 5 merkezde hizmet sunan partner okulları ile kalitesini her geçen gün daha da yükseltmektedir

Sunulan Programlar
Gerçek Dünya Ingilizcesi
Gerçek Dünya Ingilizcesi Artı
IELTS / FCE / CAE Hazırlık Kursları
Öğleden Sonra Programları
Öğretmenler İngiliz Dili Öğretimi Geliştirme Programı
Okuma & Çalışma Programı
Staj Programı


İmkanlar

LAL, İrlanda`da partner okulu olan Apollo Language Centre`la birlikte eğitimlerini sürdürmektedir. Grafton Street ve Stephen’s Green’e 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Alışveriş merkezlerine restorantlara, kafelere. Eğlence merkezlerine yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı modern 10 derslikte,14 kişilik öğrenci gruplarıyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu, çalışma odası, ücretsiz internet, bahçe, sıcak soğul yiyecek ve içecekler gibi olanaklar bulunmaktadır. Ayrıca kampüsün getirdiği tenis kortları, dans stüdyoları, hokey-futbol sahaları gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolay ve rahattır.


Sosyal İmkanlar

Aviva stadyumunu ziyaret, Dublin’i keşif gezileri, Su merkezleri, Akvaryum merkezini ziyaret v.b gibi sportif, kültürel, sosyal ve turistik birçok aktivitelere katılabilirsiniz.


Konaklama

LAL Language, kendisini tercih eden öğrencilere kurs süresince; Aile yanı konaklama, öğrenci yurdu konaklaması, paylaşımlı öğrenci evleri seçeneklerini sunmaktadır.


LAL Language Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita