LAL Language Centres

Amerika / Boston

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1980 yılından beri faaliyette olan LAL Language CentersC enters öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve eğlence, aktivite programları sunmaktadır. Lal Language Centers’ın İngilizce dil eğitimi için, İngiltere, Amerika, Güney Afrika’da farklı farklı illerdeki merkezlerinde, Kanada ve İrlanda’da ise partner kurumlarında hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda, İspanya’da 6 farklı şubede bulunan partner kurumu ile Fransa’da  ise 5 merkezde hizmet sunan partner okulları ile kalitesini her geçen gün daha da yükseltmektedir.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Programı

Yoğun İngilizce Programı

Uzun Dönem Programlar

Yöneticiler için Programı

Öğretmenler için İngilizce Programları

Üniversite Hazırlık Programları

İngilizce+Şarap dersleri

İngilizce+Safari

İngilizce+Dans

İngilizce+Dalış

İngilizce+Tarihİmkanlar

Lal Boston, Boston ‘un şehir merkezinde Lansdowne Caddesi'nin yakınında, yer almaktadır. Şehrin sunacağı imkanlara sadece birkaç adım uzaklıktadır.  LAL Boston Dil Okulu; Charlestown Tersanesi, Bilim Müzesi ve Six Flags Eğlence Parkına oldukça yakın bir konumdadır. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolay ve sorunsuzdur. Okulda tam donanımlı dersliklerde 12 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilir. Okulda ayrıca, Klima, Ücretsiz WiFi, Ücretsiz Bilgisayar Erişimi, Dinleme Tesisleri, Kütüphane, İçecek Makineleri, Tekerlekli Sandalye Girişi, Öğrenci Mutfağı bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

LAL Language Centers’ın tüm şubelerinde İngilizce eğitimin yanı sıra , okulun düzenlemiş olduğu sosyal ve kültürel aktiviteler, geziler, turlar eşliğinde hem eğlenecek hem de çevrenizi genişleterek pratiğinizi artırma şansına sahip olacaksınız. Ayrıca, New York, Philadelphia, Niagara Şelalesi ve New England ise tüm gün gezileri için ideal yerlerdir.


Konaklama

Lal Language Boston öğrencilerine; aile yanı konaklama ve yurt konaklama ve otel konaklama gibi seçenekler sunmaktadır.


LAL Language Centres Tanıtım Videosu