Kings Education

Amerika / New York

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1957’de Frederick King tarafından kurulan Kings Education  dil okulu, Amerika ve İngiltere’de uzun yıllardır hizmet veren bir kurumdur.. Kings Colleges, Amerika Birleşik Devletleri’nde iki merkezde hizmet vermektedir. Bunlardan ilki Los Angeles’taki  Hollywood Bulvarı’nda, İkincisi Boston şehrinde, Pine Manor College Kampüsü içerisindedir. Genel İngilizce haricinde Amerika’da pathway programları ELT öğrencileri tarafından tercih edilmektedir. Kings ayrıca İngiltere’de üniversite hazırlık kursları, Amerik ada Pathways programlarıyla, öğrencileri seçkin üniversitelere hazırlama konusunda da uzmandır

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursları
Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL
Akademik Hazırlık Kursları: University Prep., Graduate Prep.
Profesyoneller için İngilizce Kursları: One-to-One


İmkanlar

Kıngs New York ;Newyork eyaletinde, Buffalo’da ,Concordia Kolej'in Bronxville kampüsünde konumlanmıştır. Manhattan'a trenle 30 dakika uzaklıktadı .Okulda tam donanımlı dersliklerde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda ve kampüste ayrıca; kantin, tiyatro, öğrenci salonları, sanat stüdyosu, dans stüdyosu, spor sahaları (tenis, futbol, basketbol), fitness salonu ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, kütüphane, medya merkezi, internet, ders kitabı gibi olanaklar bulunmaktadır.  Sunumlar, seminerler, tartışmalar ve müzakereler gibi bileşenler içeren bir eğitim ortamında en üst düzey verimi sağlaması amaçlanan çalışmalar ile ders işlenir.  Eğitim süresince en az iki öğretmen ile dersler işlenir.


Sosyal İmkanlar

Kings Newyork öğrencilerine sportif, kültürel, turistik ve sosyal birçok aktiviteler sunar. Ayrıca, Manahattan adası, Empire State binası, Times meydanı ve Broodway göreceğiniz yerlerden sadece bir kaç tanesidir.


Konaklama

Kings Newyork kendisini seçen öğrencilerine,aile yanı konaklaması, kampüs içinde yurt konaklaması gibi imkanlar sağlamaktadır.


Kings Education Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita