Kings Education

Amerika / Los Angeles / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1957’de Frederick King kurulan, Kings Education  dil okulu, Amerika ve İngiltere’de uzun yıllardır hizmet veren bir kurumdur.. Kings Colleges, Amerika Birleşik Devletleri’nde iki merkezde hizmet vermektedir. Bunlardan ilki Los Angeles’taki Hollywood Bulvarı’nda, İkincisi Boston şehrinde, Pine Manor College Kampüsü içerisindedir. Genel İngilizce haricinde Amerika’da pathway programları ELT öğrencileri tarafından tercih edilmektedir. Kings ayrıca İngiltere’de üniversite hazırlık kursları, Amerika ‘da Pathways programlarıyla, öğrencileri seçkin üniversitelere hazırlama konusunda da uzmandır

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursları
Sınav Hazırlık Kursları: TOEFL, Cambridge (FCE, CAE)
Akademik Hazırlık Kursları: University Prep., Graduate Prep. (Marymount California University)
Profesyoneller için İngilizce Kursları: Film, One-to-One


İmkanlar

Kings Los Angeles; Los Angeles bölgesinde Hollywood'daki Sunset Bulvarı'nın hemen dışında konumlanmıştır. Sunset Bulvarı'na ve Walk of Fame'e yürüme mesafesindedir. Standart İngilizce programları haricinde ilgisi olan öğrenciler için English plus Film dersleri verilmektedir. Şık bina yakın zamanda tamamen yenilenmiştir ve öğrenim için mükemmel olanaklar sunmaktadır. Kings Losangeles dil okulunda interaktif tahtalarla döşenmiş tam donanımlı dersliklerde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca,  TV ve video bulunan dinlenme salonu, bilgisayar laboratuvarı, kantin, mutfak ve ücretsiz internet erişimi, bahçe, film odası mevcuttur. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolay olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okulun sunduğu sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Ayrıca, Hollywood Walk of Fame, Hollywood Bowl, Amobea Music Center, ArcLight Movie Theater, Grauman’s Chinese Theater Ripley’s Believe It or Not,,Madame Tussauds,W Hotel,Venice Beach, Santa Monica, Beverly Hills Staples Center, Laguna Beach gezebilirsiniz.


Konaklama

Kings Los Angeles öğrencilerine,aile yanı konaklaması,öğrenci rezidansları konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


Kings Education Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita