Kings Education

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 10 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1957’de Frederick King tarafından kurulan Kings Education dil okulu, Amerika ve İngiltere’de uzun yıllardır hizmet veren bir kurumdur.. Kings Colleges, Amerika Birleşik Devletleri’nde iki merkezde hizmet vermektedir. Bunlardan ilki Los Angeles’taki Hollywood Bulvarı’nda, İkincisi Boston şehrinde, Pine Manor College Kampüsü içerisindedir. Genel İngilizce haricinde Amerika’da pathway programları ELT öğrencileri tarafından tercih edilmektedir. Kings ayrıca İngiltere’de üniversite hazırlık kursları, Amerika ‘da Pathways programlarıyla, öğrencileri seçkin üniversitelere hazırlama konusunda da uzmandır. 

Sunulan Programlar

Intensive Course

Beginners’ Intensive Course

English for Graduate Studies

University Preparation Program

Diploma of English

Vacation Course

TOEFL iBT preparation

Cambridge First Certificate (FCE)

Cambridge CAE

English Plus Theaterİmkanlar

1991 yılında kurulan Kings Education,  New England bölgesinde, Pine Manor Colleges kampüsü içindedir. Okul metro istasyonuna 15 dakikalık mesafededir. Şehir merkezlerine ve sosyal bölgelere rahat ulaşılan uygun konumdadır. Boston şehir merkezine toplu taşıma araçları ile 20 dakika uzaklıktadır. Okul binasında, son teknolojiyle donatılmış modern dersliklerde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ve kampüste ayrıca; Kütüphane, Bilgisayar merkezi, Dil Laboratuvarı, Geniş Eğitim dökümanları, Kitap arşivi, Bilim merkezi, 80 bilgisayarlı tam donanımlı multimedya merkezi, İnternet erişimi, Basketbol Sahası, Voleybol sahası, Badminton sahası, Spor merkezi, Kablolu TV, Videolu öğrenci salonları, Ücretsiz servis imkânı gibi olanaklar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kings Education Boston, Öğrencilere bazı sosyal aktivitelerde programlamak tadır.  Sinema gösterimleri, drama atölyeleri, bilgisayar ve video atölyeleri, seminerler, tenis, futbol, basketbol gibi sportif etkinlikler, fitness salonu, şehir turları, turistik ve kültürel geziler bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Kings Education Boston kendisini seçen öğrencilere, Öğrenci Rezidansı, Aile Yanı Konaklama, Kampüste Öğrenci Rezidansı gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Kings Education Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita