Kensington Academy of English

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Kensington English Academy of English (KAE), 1978 yılında David Game tarafından merkezi İngiltere Tower Hill bölgesinde kurulmuş, yüksek memnuniyet oranına sahip olduğu, kaliteli eğitimi ile ünlü bir dil okuludur. Yüksek kalite standartlarını karşılayan British Council tarafından akredite edilmiştir. Kensington Academy of English, modern eğitim binası ve gelişmiş altyapısı ile öğrencilere kaliteli dil eğitiminin kapılarını açmaktadır. Öğretmenler uzun yıllardan beri eğitim dünyasında olan profesyonel eğitmenlerdir.İmkanlar

Kensington Academy of English Londra'nın batısında Notting Hill Gate bölgesinde konumlanmıştır. Restoranları, kafeleri ve karnavalıyla Londra’nın en renkli bölgelerindendir. Notting Hill Gate metro istasyonuna yürüme mesafesindedir. Metro istasyonuna olan yakınlığı sayesinde Londra’nın diğer noktalarına ulaşım çok kolaydır. Tarihi okul binasında son model teknoloji ile donatılmış maksimum 15 kişilik ferah sınıflarda İngilizce dil eğitimi verilir. Okul binasında ayrıca, kütüphane, dinlenme salonu, kantin, bilgisayar salonu ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilmeleri için sosyal, kültürel, sportif ve turistik, çeşitli aktiviteler ve geziler düzenlemektedir. 


Konaklama

Kensington Academy kendisini seçen öğrencilere, aile yanı konaklama, yurt konaklaması ve özel stüdyo daire konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Kensington Academy of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita