Kaplan International Colleges

Amerika / Washington D.C. / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri  kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir.  Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil Eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Tatilde İngilizce Kursu

Genel Akademik Yıl

Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık )

Yoğun Akademik Yıl Programı

GMAT/ GRE Sınav Hazırlık Kursuİmkanlar

Okul, George Washington University'e ve Georgetown'a yürüyüş mesafesinde olup Dupont Circle'nin merkezinde yer almaktadır. Çevresi dükkanlar, restoranlar, sinemalar ve sokak kafeleri ile donanmıştır. Öğrenciler okula yürüyüş mesafesindeki metro ağı sayesinde şehrin hemen hemen her noktasına rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Okulda tam donanımlı dersliklerde 12 azami 15 kişilik gruplar halinde 18 derslikte İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında İngilizce laboratuvarı, ,internet erişimi, kendine çalışma materyalleri bulunan bir de kütüphane, bilgisayar laboratuvarı, iki öğrenci salonu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kaplan Washington, yeni öğrenciler için hoş geldin partisi, alışveriş, Film gösterimi, Conversation Club, Major lig beyzbol maçları, tiyatro, lokal restoranlar ve kafeler, Müze ziyaretleri, National Mall'da festival ve kutlamaları gibi aktiviteler düzenlemektedir. Ayrıca, Beyaz Saray,National Mall'da yürüyüp diğer önemli tarihi anıtlar görebilir. Supreme Court ya da National Cathedral'i gezebilir, sayısız tarihi anıtları ve müzeleri ziyaret edebilir. Hareketli Georgetown ve Adams-Morgan bölgelerini keşfedebilir,Bir öğrenci bölgesi olan Georgetown'da eğlenebilir, Hafta sonu New York'a veya Philadelphia 'ya seyahat edebilir ve Virginia sahilinin tadını çıkarabilirsiniz.


Konaklama

Kaplan Washington öğrencilere kurs süresince, aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu konaklaması, öğrenci evleri gibi olanaklar sağlamaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita