Kaplan International Colleges

Amerika / Santa Barbara / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil Eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır

Sunulan Programlar
Kısa Dönem Kurslar :
Genel İngilizce
Yoğun İngilizce,
Tatilde İngilizce Kursu

Uzun Dönem Kurslar:
Genel Akademik Yıl
Akademik ve Yoğun Akademik Sömestr - 5 ay
Akademik veYoğun Akademik Sömestr - 6 ay
Yoğun Akademik Yıl


İmkanlar

·       Santa Barbara, Santa Barbara'nın şehir merkezine sadece 5 dakika uzaklıkta ki "The Mesa" bölgesinde, okyanusun kenarında bulunan Santa Barbara City College kampüsünde yer alır. Kafelere, restoranlara, mağazalara yürüme mesafesindedir. Kaplan International College, Dil eğitimlerinin yanı sıra,  250’yi aşkın üniversite ve kolejle iş birliği yürütür. Bu iş birliği dahilinde UPS Üniversite Yerleştirme Servisi ile öğrencilerin bir çok önemli üniversitenin lisans ve lisansüstü programlarına geçişlerini sağlar. Buna ek olarak Community College olarak bilinen ön lisans programlarına ve Pathway adı verilen üniversiteye geçiş programlarına yerleştirme hizmet, vermektedir., 250’yi aşkın üniversite ve kolejle iş birliği yürütür. Bu iş birliği dahilinde UPS Üniversite Yerleştirme Servisi ile öğrencilerin bir çok önemli üniversitenin lisans ve lisansüstü programlarına geçişlerini sağlar. Buna ek olarak Community College olarak bilinen ön lisans programlarına ve Pathway adı verilen üniversiteye geçiş programlarına yerleştirme hizmet, vermektedir. Okulda, tam donanımlı modern  derslikte 12 azami 15 kişilik gruplar halinde 13 adet  derslikte İngilizce dil eğitimi vermektedir. Okul binasında, internet, sınıflarda akıllı tahta, multimedya laboratuvarı, öğrenci salonu, kütüphane bulunmaktadır. Ayrıca kampüsün getirdiği, kütüphane, kafe ve isteğe bağlı olan fitness merkezi üyeliğinin yanı sıra internet bağlantısı olan bir bilgisayar merkezinden de faydalanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla  ulaşım kolay ve rahattır.


Sosyal İmkanlar

Kaplan –Santa Barbara öğrencilere bazı aktiviteler sunmaktadır. Yeni öğrenciler için hoş geldin partisi, Leadbetter plajında barbekü, West Beach'te voleybol gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Ayrıca, Kolejin sunmuş olduğu futboldan sörfe, müzikten dramaya kadar çeşitli sosyal aktivite programlarına katılabilirsiniz. Ayrıca, Dersten önce sörfe gidebilir, rıhtım boyunca yürüyüş yapabilirsiniz. Hafta Sonu La Vegas’a Los Angeles’a gidebilir, Rid Tile’da yürüme turuna katılabilirsiniz, State Caddesi’nde cafe, bar ve restorantların tadını çıkartabilirsiniz.


Konaklama

Kaplan –Santa Barbara.kendisini tercih eden öğrencilere, aile yanı konaklaması, Öğrenci yurdu konaklaması, öğrenci evleri konaklaması gibi konaklama imkanları sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita