Kaplan International Colleges

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

KAPLAN INTERNATIONAL 1930 yılından beri kaliteli İngilizce eğitimi vermektedir. Birleşik Krallık(UK), İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesinde İngilizce dil Eğitimi ve Üniversiteye hazırlık veren okulları bulunmaktadır. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programları gibi aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Tatilde İngilizce Kursu
Akademik Yıl
Genel Aksdemik Yılı
Yoğun Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık )
Yoğun Akademik Yıl Programı
Genel Akademik Sömestir (5 aylık / 6 aylık)
Genel İş İngilizcesi Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
Cambridge CAE/ Cambridge FCE/ GMAT/ GRE Sınav Hazırlık Kursu


İmkanlar

Kaplan San Francisco Downtown Dil Okulu: Şehrin tam merkezinde Union Square’den sadece 2 blok uzakta meşhur Chinatown girişinde tamamen modernize edilmiş bir tarihi binada eğitim vermektedir. Okuldan çıkıldığında, Modern Sanat Müzesi, tiyatrolar, North Beach ve Fisherman’s Wharf gibi yerlerin yanı sıra birçok restoran, kafeterya ve mağazaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehrin etrafı şehrin etrafındaki tramvay hattıyla döşenmiştir. Mükemmel ulaşım olanakları sayesinde yakındaki şehirleri kolayca ziyaret etme fırsatına sahip olacaksınız. Okul binasında tam donanımlı modern dersliklerde eğitim yapılmaktadır. Okul binasında, Bilgisayar laboratuvarı ve ücretsiz WiFi erişimi, eğitim merkezi, öğrenci salonu ve ortak küçük mutfak akıllı tahta, kütüphane bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Kaplan-San Francisco ile, Eski bir ada hapishanesi olan Alcatraz’a tura katılın, Golden Gate Köprüsü boyunca yürüyüş yapın veya bisiklete binin, Fisherman’s Wharf’ta müzeleri, restoranları ve mağazaları gezin, Ünlü Pier 39’da yemek yiyin, Golden Gate Parkını gezin, Union Meydanındaki mekânları gezin, Profesyonel beysbol veya basketbol maçı izleyin, Sörf ve paragliding gibi deniz sporlarına katılın.


Konaklama

Kaplan -San Francisco kendisini seçen öğrencilere aile yanı veya yurt seçeneklerinden birini sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita