Kaplan International Colleges

İngiltere / Londra / Merkeze Uzaklık 1 Km

265 GBP

Haftalık 173 GBP

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Yurt /
265 £

Haftalık 173 GBP

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Yurt /

1930 yılından beri kaliteli İngilizce Dil eğitimi veren Kaplan International İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da olmak üzere 47 adet şubesi bulunur. Okullarında İngilizce dil eğitimi ve Üniversiteye hazırlık kursları verilmektedir. Kaplan  okulları, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır. Bugün Kaplan International dendiğinde ‘eğitimde çeşitlilik, akademik bütünlük ve teknolojik yenilik’ akla gelmektedir. Yoğunlaştırılmış dil eğitiminden, üniversite hazırlık ve staj programlarına kadar, aralarından istediğinizi seçebileceğiniz çeşitli kurslar bulunmaktadır.İmkanlar

Kaplan International Londra Covent Garden merkezi, şehrin tam ortasında seçkin Bloomsbury bölgesinde 18. yüzyılda yapılmış tarihi bir binada konumlanmıştır. .British Museum, Covent Garden ve West End Theatre kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Kafe, bar, mağaza ve bahçelerden sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Toplu taşıma vasıtalarına yakın bir konumdadır. Okulda tam donanımlı modern 13 derslikte, 15 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, Cambridge ESOL Sınav Merkezi interaktif yazı tahtaları, öğrenci salonu, eğitim materyalleri ve kütüphaneye sahip multimedya merkezi, ücretsiz internet erişimi, rahat bir öğrenci salonu ve teras bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Thames Nehrinden aşağı eğlenceli tekne/disko turları; Londra’nın hareketli tiyatrolar bölgesinde gece programları – Big Ben ve Houses of Parliament (Parlemento Binası), Covent Garden’nın cadde satıcıları arasında yürüyüşler; Kraliyet mücevherlerini görmek için Tower of London’a (Londra Kulesi); Kraliçe ile omuz omuza durmak için Madame Tussaud müzesine gezi, Londra West End Theater bölgesinde büyük gösteriler. Diğer uluslararası öğrencilerle sinema ya da bar geceleri, okullar arası futbol maçları ve daha fazlasıyla sosyal birçok aktivite bulunmaktadır.


Konaklama

Kaplan Londra, konaklama seçeneği olarak aile yanı konaklama, yurt konaklaması, öğrenci rezidansları ve apartman dairesinde konaklama gibi alternatifler sunmaktadır.


Kaplan International Colleges Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita