International House

Kanada / Whistler / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. Londra ‘da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir. İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Okul şubeleri Londra merkezi tarafından sürekli denetlenmektedir.

Sunulan Programlar 
Genel İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu - Yaz
Genel İngilizce Kursu - Kış
Cambridge FCE Sınavına Hazırlık Kursu
Cambridge CAE Sınavına Hazırlık Kursu
Akademik İngilizce Kursu
Özel dersler


İmkanlar

International House ‘nin Kanada’da Vancouver ve Whistler olmak üzere iki şubesi vardır. Etrafı, kafeler, restoranlar ve mağazalar ile çevrili olan okul teleferiğede 2 dakikalık mesafededir. Kuzey Amerika'nın en ünlü kayak merkezlerinden birisi olan Whistler, Vancouver'a 2 saat uzaklıktadır. Toplu taşıma araçlarına yakın olması nedeniyle kolay ulaşım sağlanmaktadır. Tecrübeli öğretmenler önderliğinde 5 tam donanımlı derslikte,12 şer öğrenci ile kaliteli bir eğitim sunmaktadır.Okul binasında ayrıca Öğrenci bilgisayarları ve ücretsiz Wi-Fi, öğrenci salonu,  tam donanımlı küçük bir mutfak ve engelli öğrenciler için uygun alanlar vardır.


Sosyal İmkanlar

International House öğrencilere birçok sportif, sosyal ve kültürel aktiviteler sunmaktadır. Kayak yapmak, Yürüyüş, Kızak köpek, Açık tırmanma, kar motosikleti, Buz pateni, Ayağına ip bağlayıp atlamak, Kaykay yapmak, Golf, Kano, kayak, Yüzme, Rafting, Bisiklet, Potluck yemekleri, Vancouver'da hokey oyunları, Trambolin, Çiftçi Pazarı'na Ziyaret, Okul Barbekü, şehir turları, Turistik yerlere geziler. Tarihi yerleri ziyaret ve bunun gibi faaliyetleri bulunur.


Konaklama

International House aile yanı konaklaması, Öğrenci yurdu, öğrenci evleri, misafir evleri, otel gibi konaklama seçenekleri de sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita