International House

İspanya / Mallorca / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir.  İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de varmektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar
Yoğun İspanyolca Kursu
DELE Sınavına Hazırlık Programı
İspanyolca ve Yelkencilik Kursu
50+ Yaşında Olanlar için İspanyolca Kursu


İmkanlar

International House Palma -Mallorca, 1982 yılında, Palma'nın merkezinde, eski şehre sadece birkaç dakika uzaklıkta konumlanmıştır. Çeşitli mağaza, bar, restoran ve diğer cazibe merkezlerine yakındır. Dersler sürekli eğitim alan nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir. Profesörlerin çoğu Cambridge sınavları ve dolayısıyla Cambridge sınavlarına hazırlanma konusunda uzmanlar. 14 adet tam donanımlı, klimalı sınıflarda İspanyolca dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca, bilgisayar laboratuvarı, Öğrenci ortak alanı, wi-fi, bilgisaylar bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolay ve rahattır.


Sosyal İmkanlar

International House Palma-Mallorca öğrencilerine; Hoş geldin partisi, Eski şehir dahil olmak üzere yerel turistik mekanlara ve cazibe merkezlerine ziyaretler, İspanyolca filmler, Tapas barlarında ve müzik konserlerinde geceler, Dil değişimi akşamları gibi aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

International House – Palma  kendisini tercih eden öğrencilerine, eğitimleri süresince; Aile yanı konaklama, Paylaşımlı öğrenci evleri, ortak daire seçeneklerini sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita