International House

Fransa / Nice

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra ‘da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir. İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar
Genel Yoğun Fransızca Kursu
Genel Süper Yoğun Fransızca Kursu
DELF / DALF Sınavlarına Hazırlık Kursu
Üniversite Foundation Programı
Yoğun Birleştirilmiş Fransızca Kursu
Birebir Fransızca Kursu
Yoğun Bireysel Fransızca Kursu
50+ Yaşında Olanlar Için Fransızca Kursu
Ek Dersler (Aşçılık, Golf, At Binme)


İmkanlar


International House-Nice 1984 yılında, Fransa’nın Nice şehrinin merkezinde konumlanmıştır. Jean Medecin Caddesine, sahile ve Old Nice’e 5 dakikalık  yürüme mesafesindedir. Şehirde toplu taşıma sistemi gelişmiş olup, otobüs, tren ve tramvay ağları oldukça kolaydır. Tren garına çok yakın konumdadır. Tam donanımlı ve klimalı 9 sınıfta,10 kişilik öğrenci grubuyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, sıcak ya da soğuk yiyecek ve içecek temin edebileceğiniz ortak öğrenci alanları, çeşitli eğitim dokümanlarının bulunduğu kendi kendine çalışma merkezi, bilgisayar odası, ücretsiz wi-fi, küçük mutfak bulunmaktadır. IH Nice yaz aylarında okul binasına 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan bir lisede de eğitim vermektedir.


Sosyal İmkanlar

Öğrenciler,Sinema, bowling; Saint-Paul de Vence, Monaco, Cannes, Antibes, Juan-les-Pins, Lérins Islands, Antibes, Picasso Müzesi, Principality of Monaco, Prince's Sarayı, Oceanographic Müzesi, Saint-Paul de Vence, Eze Plajı, Saint-Tropez gibi ilginç ve tarihi mekanlara ziyaret gibi aktivitelere katılabilirler. 


Konaklama

International House-Nice kendisini tercih eden öğrencilere; Aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu konaklaması, paylaşımlı öğrenci evleri, otel ve hostel gibi alternatifler sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita