International House

İngiltere / Newcastle / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16+ 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

International House, 1953 yılından beri 54 ülkedeki 160 farklı şubesi ile öğrencilerini hedeflerine ulaştırmaya devam etmektedir. Kaliteye verdiği önem ve kusursuz eğitimiyle alanında en iyilerindendir. 


Sunulan Programlar

Genel İngilizce

İş İngilizcesi

Havacılık İngilizcesi

Kişisel Çalışma Programı

Özel Dersler

Yöneticiler için Birebir İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : Cambridge, IELTS

Akademik İngilizce

İngilizce ve Staj Programıİmkanlar

Newcastle’nin tam merkezinde büyük Victorian tarzı binada hizmet veren okulda öğrencilerinin tam donanımlı bir eğitim alabilmeleri adına bünyelerinde maksimum 12 kişilik sınıflar, bilgisayar laboratuarı, dinlenme alanı ve birçok yemek çeşidi bulunan kafeteryası vardır.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilerinin sosyal yaşantılarına katkıda bulunmak ve dil eğitimlerini pekiştirmek adına çeşitli etkinlik ve farklı şehirlere geziler düzenlemektedir. Bununla birlikte öğrencilerin boş vakitlerini geçirebilecekleri çok çeşitli imkanlar mevcuttur. Merkezde bulunan cazibe merkezlerinde vakit geçirebilir, tarihi yapılarını ziyaret edebilir, şehrin kültürel getirilerinden faydalanabilirler.


Konaklama

International House Newcastle, kendilerini tercih eden öğrencilerini özenle seçtikleri ailelerin yanlarına, apartlara ya da yurtlara yerleştirmektedir. 


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita