International House

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir. İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektedir

Sunulan Programlar

General English
Intensive English
Business English
Work and Study
IELTS Prep
Cambridge Exam
Academic Year and Semester
Executive Programs
Youth Programs
Teacher Training
One-to-one
English +
Special Group Courses
50+
Internship
Volunteer
CELTA
DELTA


İmkanlar

International House Dublin 1953 yılında Dublin'in en prestijli sokağı olan Grafton'un yanında Dawson’da konumlanmıştır. Okul, İrlanda eğitim bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Toplu taşıma vasıtalarına, kafelere, restoranlara, mağaza ve eğlence merkezlerine yakın konumdadır. Okul binası modern bir kampüstedir ve 5 katlıdır. Okulda tam donanımlı modern 40 derslikte,14 kişilik öğrenci grubuyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okulda ayrıca, çatı restoranı ve açık hava terası, geniş bir kütüphane, tam donanımlı bilgisayar laboratuvarı, kafesi, ücretsiz internet ve öğrenci dinlenme odaları bulunmaktadır. 


Sosyal İmkanlar

Çeşitli gezilerin yanı sıra sosyal ve kültürel içerikli olan aktivitelere düzenlenmektedir. Bu programlar belirli aralıklarla okul tarafından yenilenmektedir.


Konaklama

International House Dublin öğrencilerine eğitimleri süresince, ile yanı konaklaması, öğrenci evlerinde öğrenci rezidansları, hotel , paylaşımlı apartman dairesi, öğrenci yurdu, otel ve stüdyo dairelerde konaklama seçenekleri sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita