International House

İrlanda / Belfast / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
- Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra ‘da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir. İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimide vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektedir

Sunulan Programlar
Genel İngilizce kursları 
İş İngilizcesi kursları
Sınavlara hazırlık (Cambridge, IELTS, TOEIC)
Yoğun İngilizce Kursu
Yoğun Artı İngilizce Kursu
Executive (Yönetici) Kursları
Birebir Dersler
Üniversite Hazırlık Programları
Teacher Training Kursları


İmkanlar

International House Belfast, 2007 yılında University Street’te açılmıştır. Şehrin üniversite bölgesinin tam merkezindedir. Okul binasından Belfast şehir merkezine yürüyerek 10 dakikada ulaşılabilmektedir. Bu bölgede barlar, restaurantlar, mağazalar. kafeler  bulunmaktadır. Belfast, mükemmel alışveriş merkezleri, tiyatrolar, konserler, galeriler, restorantlar ve gelenekselleşmiş Irish pubları ile meşhurdur. Victorian dönemine ait tarihi 4 katlı bir bina olan okulda, tam donanımlı 12 sınıfta 10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, bilgisayarlı çalışma odası, kablosuz internet erişimi, mutfak, yemekhane ve küçük bir bahçe bulunmaktadır. International House Belfast TOEIC test merkezidir. 


Sosyal İmkanlar

Hoş geldin partileri, film geceleri, bisiklete binme, yelkencilik, balık tutma, tenis, golf ve pilates gibi etkinlikler yapılmakta; Cumartesi günleri de rehber eşliğinde şehir içi ve şehir dışı gezilere gidilmektedir. BBC Stüdyoları’na, St. Anne Katedrali’ne, Cave Hill Country Park ve Belfast Kalesi’ne gezileri gibi faaliyetler yapılmaktadır.


Konaklama

International House Belfast; aile yanında konaklama, paylaşımlı apartman dairelerinde konaklama, öğrenci evlerinde konaklama, üniversite yurdunda konaklamave otellerde konaklama seçenekleri sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita