International House

İtalya / Roma / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

International House dil okulu 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. International House World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. Londra'da merkezi bulunan International House tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir. İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Üniversite hazırlık ve İngilizce dil kursları programlarıyla yüksek kalite standartlarında öğrencilerine eğitim vermektir.

Sunulan Programlar

Yoğun İtalyanca Grup Kursları

Bireysel Yoğun / Standart İspanyolca Dersleri

Bireyselleştirilmiş İtalyanca Kursları

Akademik Programlar ( Foundation Yılı, Akademik Sömestir)

İtalyanca ve Sanat & Kültür Programı

İtalyanca ve İtalyan Kültürünü Tatma Programı

30 / 40 ve 50+ Yaşında Olanlar için İtalyanca Kursu

İş İtalyancası Kursu

Hukuk Alanında İtalyanca Kursu

CILS / CELI Sınavlarına Hazırlık Kursu

İtalyan Üniversiteleri için Hazırlık Kursu

Roma + 2 / 4 hafta Tuscany’de Deniz Programı
İmkanlar

International Dilit-Roma 1974 yılında İtalya’nın Roma şehrinde Termini’ de modern villa tarzı bir binada konumlanmıştır. Tren istasyonuna kısa bir yürüyüş mesafesinde, şehrin her yerine ulaşım bakımından elverişli bir konumdadır. Otellere, restoranlara, kafeteryalar, mağazalara ve çeşitli eğlence merkezlerine yürüyerek rahatlıkla ulaşılmaktadır. Okulda, tam donanımlı modern 16 sınıfta İtalyanca dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, bahçe, teras, öğrenci salonu, kütüphane ve bilgisayar laboratuvarı olanakları vardır. Genel İtalyanca kurslarının yanı sıra, İş İtalyancası, Sanat ve Tarih, Tasarım ve Mimari gibi alanlarda İtalyanca programlar, 50 yaş ve üstü kültür ve dil programları yürütülmektedir.


Sosyal İmkanlar

Her hafta ders saatleri dışında düzenlenen edebiyat, tarih, İtalyan sanat tarihi, İtalyan kasabaları ve bölgeleri, İtalyan sineması, İtalyan yemeği ve şarabı konulu seminerlere katılabilirsiniz. Okulun düzenlediği; film, sinema, gezi, konser, opera, şehir turu, okulun snack barında partiler ve sportif aktivitelere katılabilirsiniz.


Konaklama

International Dilit-Roma kendisini tercih eden öğrencilere, aile yanı, öğrenci evi ve apartman dairesinde konaklama gibi alternatifler sunmaktadır.


International House Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita