Inlingua International Schools

Malta / Sliema / Merkeze Uzaklık 13 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Inlingua dil okulu 1968 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Günümüzde dil eğitimi veren em büyük eğitim kurumlarından biridir. Dil öğretim metodu ve meteryalleriyle kendine özgü eğitim sistemi kullanmaktadır. Dil eğitimi için özel olarak hazırlanmış sınıfları ve ana dillerinde eğitim veren tecrübeli öğretmenleriyle kaliteli eğitim sunmaktadır. Etkili öğrenme planı yapmanıza yardımcı olacak, IELTS (Uluslararası İngilizce Yeterlilik Sınavı) ve Cambridge sınavlarına başvuru yapmanıza ya da İngiltere’de bir koleje ya da üniversiteye başvuru yapmanızda size yardımcı olacak bir asistandır.

Sunulan Programlar
İş İngilizcesi kursu 
Junior İngilizce kursu
Yoğun ve genel İngilizce kursları
Sınavlara hazırlık kursu ( IELTS ve Cambridge )
Birebir İngilizce kursu
Akademik olarak dönem İngilizce kursu 
Birebir İngilizce kursu
Cambridge FCE/ CAE/ CPE/ PET/ KET Sınavları Hazırlık Kursu
Mini Grupla İngilizce Kursu


İmkanlar

Inlingua Malta Dil Okulu 1980 yılında Sliema'da kurulmuştur.maltada kurulan ilk dil okullarından bir tanesidir. Kafeler, restaurantları ve alışveriş merkezleri ile ünlü, Malta’nın en merkezi ve popüler yerlerinden biridir. Okulda tam donanımlı, klimalı, akıllı tahtası olan 44 adet sınıfta max 6 kişilik gruplar halinde, İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okul binasında kütüphane, çalışma odası ve TV odası, internet kafesi, DVD odası, çalışma odası, öğrenci salonu, interneti bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarıyla adayı rahat gezebilirsiniz. Adaya ulaşım feribotla olmaktadır. Okul, tüm öğretmenlerini özenle seçer, çalışan tüm öğretmenler uluslararası tanınan diplomalara sahiptirler.


Sosyal İmkanlar

Her pazartesi günü yeni gelmekte olan öğrencilere hoş geldin kokteyli yapmaktadır Ayrıca sosyal, kültürel, sportif, turistik faaliyet ve geziler düzenlemektedir.


Konaklama

Inlingua Malta Dil Okulu kendisini tercih eden öğrencilerine, Aile yanı konaklaması, okul yurt k konaklaması, paylaşımlı apartman konaklaması, otel konaklaması, hotel konaklaması gibi seçenekler sunmaktadır.


Inlingua International Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita