Inlingua International Schools

Almanya / Münih / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

1897 yılında kurulmuş olan Inlingua Münih, dünyanın en büyük dil organizasyonuna üyedir ve aynı zamanda Alman özel okullar topluluğuna aittir. İnlingua Dil Eğitim Merkezlerinde kısa süre de kaliteli ve en iyi derecede Almanca öğrenmek ve  sizlere bu süreçte en güvenilir desteği sağlamak için yanınızdayız.  

Sunulan Programlar
Genel AlmancaKursları
Öğleden Sonra Almanca Kursları
StDaf ve Zertifikat Deutsch sınav hazırlık kursları
Yoğun Almanca Kursları
Akşam Almanca Kursları
İş Almanca Kursları
Mesleki Almanca Kursları
Birebir Almanca Kursları
Crash yoğun Almanca Kursu
Süper yoğun Almanca Kursları
Telc ve TestDaF Sınav Hazırlık Kursları


İmkanlar

Inlingua şehir merkezinde olması dolayısıyla toplu taşıma araçlarıyla istenilen her yere rahatlıkla ulaşılabilmekte.  Okulda 6_15 kişilik tam donanımlı, 40 adet modern ve aydınlık sınıflarda ders yapılmakta. İnternet erişimi, bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonu,çalışma odası,kütüphanesi ve bir kafeterya bulunmakta.


Sosyal İmkanlar

Inlingua öğrencilerin ders dışındaki vakitlerini değerlendirmek ve Almancayı pratikleştirmek için çeşitli sosyal kültürel ve eğlenceye dayanan faaliyetler gerçekleştirmektedir. Bavyera film turu, Bavyera Alp dağlarında kayak, müze ziyaretleri, The Palace of Herrenchiemses ziyareti Salzburg gezisi, kültürel ve sportif faaliyetler, şehir turları  bu aktivitelerden bazılarıdır.


Konaklama

Inlingua sizlere isteğe bağlı olarak bazı konaklama seçenekleri sunmakta .Aile yanı,otel,öğrenci yurtları, misafir evleri gibi seçeneklerden birini seçebilirsiniz.


Inlingua International Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita