ILSC Education Group

Avustralya / Sydney / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
17 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 17
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1991 yılında kurulan ILSC, Kanada,Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan gibi dünyanın pek çok ülkesinde 20 yılı aşkın  süredir eğitim vermeye devam etmekte olan dil okulları arasındadır.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Standart Kursu

Genel İngilizce Yoğun Kursu

İş İngilizcesi

Akademik İngilizce İçin Kursu

Üniversite Hazırlık İngilizce Kursu

Sınavlara Hazırlık İngilizce Kursu

İmkanlar

Avustralya'nın en büyük şehirlerden olan ve kozmopolit yapıya sahip Sydney'de yer alan okul, ulaşım ağına yürüme mesafesindedir. Modern şekilde dizayna sahip okulda 31 adet derslik, 2 büyük öğrenci salonu, ücretsiz kablosuz internet, tam donanımlı mutfak, kütüphane ve namaz odası yer almaktadır.


Sosyal İmkanlar

ILSC öğrencileri, okulda yer alan 'Ücretsiz Haber Kulubü' ile farklı ülkelerden gelen öğrencilerle bir araya gelip pratik yaparken, 'Serbest İş Kulubü' ile de Avustralya'daki iş hayatı ile bilgi edinip; 'Barista Eğitim Kulubü' ile de kahve kültürünü tanıyıp mesleki alanda da dillerini geliştirebilirler. 140 farklı dili konuşan insanları ağırlayan şehirde, öğrenciler boş zamanlarında kendilerini geliştirebileceği spor aktiviteleri, festivaller, ile de geçirebilirler.


Konaklama

Konaklama olarak ise aile yanı konaklamanın yarısı öğrenci rezidansları sunulmaktadır. Aileler okula ve şehir merkezine yaklaşık 30- 40 dakika mesafededir. Rezidanslar ise şehir merkezinde bulunurlar.


ILSC Education Group Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita