ILM - Istituto Linguistico Mediterraneo

İtalya / Pisa / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

ILM - Istituto Linguistico Mediterraneo, 1981 yılında İtalya’da Pisa’da kurulmuştur. Derslerde, yüksek kalitede öğretim sunulmaktadır. Okulda, dil becerilerinizi kolayca öğrenebilir veya geliştirebilirsiniz . Okulumuz İtalyan Eğitim Bakanlığı, İsveçli CSN,  eğitim tatilleri için Hamburg şehri tarafından tanınır ve ASILS (İkinci Dil Olarak İtalyanca Okulları Birliği) üyesidir. Tüm öğretmenler, İtalyanca eğitimi almış olup; profesyonel, güler yüzlü ve misafirperverdir.

Sunulan Programlar

İtalyan Üniversitelerine Kabul Kursu

İtalyan Dili ve Kültürü

Genel İtalyanca Kursu

CILS Sınavına Hazırlık Kursu

Staj Programı

DITALS Sınavına Hazırlık Kursu

Klüp50 : Sanat ve Şarap
İmkanlar

ILM-Instituto Linguistico Mediterraneo-Pisa, İtalya’da Toskana’nın Pisa şehrinde kurulmuştur. Denizden 12 km, plaja yaklaşık 150 metre uzaklıktadır. Floransa’ya 50 dakika, Roma’ya yaklaşık 3 saatlik bir mesafededir. Ana tren istasyonuna, uluslararası bir hava limanına ve ana ticaret caddesine birkaç adım mesafededir. Okulda, Görsel-işitsel kaynaklara sahip 18 tam donanımlı derslikte, 8 kişilik gruplar halinde, deneyimli öğretmenler tarafından İtalyanca dil kursları verilmektedir. Ayrıca okul binasında, ücretsiz wi-fi, bilgisayar odası, kütüphane, kendi kendine çalışma alanı, öğrenci salonu bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Geldiğiniz ilk hafta boyunca küçük bir hoş geldin partisi, akşamları sahilde partiler, Pisa çevresinde oryantasyon turu, pizza partileri, Lucca, Pisa Katedrali, Floransa ve diğer ilgi çekici yerlere rehberli turlar, Pisa'nın yerel barları turu, plajda kumsalın ve güneşin tadını çıkarma gezileri, fotografik yürüyüşler, aperatifler, tadımlar ve futbol maçları gibi birçok faaliyetlere katılabilirsiniz.


Konaklama

ILM-Instituto-Pisa kendisini tercih eden öğrencilerine, aile yanı konaklaması, kişiye özel daire, otel, hostel, pansiyon ve kamp gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ILM - Istituto Linguistico Mediterraneo Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita