ILAC International Academy

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Yurt / Butik Otel /

ILAC International Kanada’nın en kaliteli okullarından biridir. ILAC International’ın  Toronto’da 5 ve Vancouver’de 4 tane olmak üzere modern  teknolojik kampüsü vardır.Her yıl 75 den fazla ülkeden gelen öğrenciyi ağırlayan okul, İngilizce programlarını sosyal etkinliklerle birleştirerek,  tecrübeli öğretmenler ile  tam bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. 17 seviyede ESL (English as a Second Language – Yabancı Dil Olarak İngilizce) kursları sunan ILAC müfredatı Kanada’daki 13 üniversite ve kolej tarafından kabul edilmiştir. Tüm öğretmenler TESOL sertifikalıdır ve İngilizce öğretmenliğinde uzmandır.

Sunulan Programlar
Yoğun İngilizce Kursu
 Power İngilizce Kursları
 Genel İngilizce Kursu
 Cambridge İngilizce Kursu – FCE
 Cambridge İngilizce Kursu – CAE
 Cambridge İngilizce Kursu – CPE
 TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
 IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
 İş İngilizcesi Kursu
 Üniversite Pathway Programı
 Seçmeli Dersler ile Birleştirilmiş İngilizce Kursu
 Staj Programları,
 parthway_Üniversitelere Hazırlık Kursu


İmkanlar

ILAC INTERNATİONAL Vancouver 1998 yılında Kanada’da Vancouver şehrinin tam merkezinde kurulmuş bir dil okuludur. Tren istasyonu ve deniz otobüsü terminalinin hemen yanında olması sebebiyle her yere ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Okul aynı zamanda, kayak merkezlerine ve yıl boyu birçok açık hava aktivitesinin düzenlendiği alanlara, alışveriş merkezlerine, restauranlara, kafelere yakın bir konumdadır. Okul binasında, Modern teknolojiyle donanmış 73 derslik, ETS onaylı TOEFL IBT merkezi, Bilgisayar laboratuvarı, Bekleme Odası, Öğrenci destek odası, TOEFL hazırlık materyallerinin bulunduğu bir kütüphane Balkon/taraçası, kafeteryası ve spor merkezi bulunmaktadır. Engelli öğrenciler için sınıfa tekerlekli sandalye erişimi, Engelli tuvaleti, resepsiyona tekerlekli sandalye erişimi imkanları vardır.


Sosyal İmkanlar

ILAC Vancouver’in öğrencilere sunduğu çeşitli aktivitelerde bulunmaktadır. At binme Bisikletle dağ gezintisi, Dans, Golf, Kayak, Müzik, Rüzgar sörfü, Tenis, Valeybol, Yelkencilik, Film, Tarihi kültürel geziler, Turistik geziler v.b


Konaklama

ILAC Vancouver kendisini tercih eden öğrencilere bazı konaklama imkanları sunmakta. Aile yanında konaklama, Gec Wiva Öğrenci Yurdu Konaklama.


ILAC International Academy Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita