Humboldt Institut

Almanya / Konstanz / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta almanca Yurt /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili almanca
Konaklama Yurt /

HUMBOLD ENSTİTÜSÜ, en iyi Alman kursları sunmak ve hızlı bir öğrenme başarısı için öğrencilere yol olmak için 1977 de kuruldu. 40 yılı aşkın bir süredir 17 şubede ki okullarıyla eğitim vermekte olan enstitü, Almanca için en büyük en deneyimli okullardan biri olmuştur.

Sunulan Programlar

Yoğun Almanca Kursu

Birebir yoğun Almanca Kursu

TestDaF Hazırlık Kursu

Birleştirilmiş Almanca Kursu (Berlin-Constance)İmkanlar

Bu şubelerden biri de, şehir merkezine otobüsle 10 dakika olan Konstanz gölü çevresinde kurulan Humbold Institut Konstanz’dır. Konstanz gölüne ve Konstanz üniversitesine yürüme 5 dakikalık mesafededir. Humbold Enstitüsü tam donanımlı dersliklerde eğitim yapmaktadır. Okulda ayrıca multimedya odası, kütüphane, öğrenci salonu, bilgisayar odası, kablosuz internet bağlantısı ve kafeterya bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Humbold Enstitüsü Öğrencilere çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Şehir turları, Kültürel geziler, eğlence programları, spor faaliyetleri, sinema, arkadaşlarla pup gezileri, turistik geziler bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Humbold Institut dil okulu, kendisini tercih eden öğrencilere okul içerisinde tek yada çift kişilik oda seçeneği vermektedir.


Humboldt Institut Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita