Hilderstone College

İngiltere / Canterbury

Yaş Aralığı Eğitim Dili Konaklama
16+ ingilizce Aile Yanı / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16+
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Butik Otel /

Hilderstone Collage, 1970’den beri verdiği kaliteli eğitim ve başarısı ile uluslar arası bir üne kavuşmuştur. Öğrencilerini hedeflerine ulaştırmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak adına sürekli çalışmalarını sürdürmektedirler.


Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları

Akademik İngilizce

Öğretmen Yetiştirme Kursu

Birebir İngilizce

%50 Yaş Üstü İngilizce



İmkanlar

Kent bölgesindeki şirin sahil kasabası Canterbury’nin kıyı bölgesi olan Broadstairs’in merkezinde yer alan okuldan Londra’ya direkt hızlı tren servisi bulunmakta ve okul kanal limanına yakındır. Bünyelerinde maksimum 12 kişilik sınıflar, bilgisayar odaları, dinleme istasyonları, öğrenim merkezi, kütüphane, namaz odası,  kafeterya, ortak oda, masa tenisi, tiyatro salonu ve ücretsiz internet erişimi gibi imkanlar vardır. 


Sosyal İmkanlar

Öğrencilerinin İngilizcesine katkıda bulunabilmek ve aynı zamanda sosyal anlamda gelişimlerini desteklemek adına her hafta çeşitli programlar ve geziler düzenlemektedirler. Sportif (tenis, yüzme, badminton, voleybol ) ve sosyal (salsa, karaoke, canlı müzik, film, tiyatro, davul, yoga) etkinlikler, Londra, Oxford, Cambridge, Windsor Kalesi, Leeds Kalesi gibi tam günlük ya da yarım günlük geziler bunlardan bazılarıdır. 


Konaklama

Okul öğrencilerinin konaklama ihtiyaçlarını onları özenle seçtikleri ailelerin yanlarına yerleştirerek çözmektedir.


Hilderstone College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita