Harven School of English

İngiltere / Woking / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
17 Aile Yanı /
Yaş Aralığı 17
Konaklama Aile Yanı /

Harven School of English, iddialı ve motive olmuş öğrencilere yoğun, özel eğitim sağlıyor.  Öğrenci odaklı yaklaşım, İngilizce' de güven ve akıcılık kazanmak için tartışmayı ve eleştirel düşünmeyi teşvik eder. Programlar, dil becerisi ve kültürel farkındalık sağlar. Öğrencilerin akademik başarı ve dil güveniyle mezun olmalarını sağlar. Öğrenim akademik olarak titizdir ve öğrencilerin hızlı ilerlemesine ve kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sürekli değerlendirme ve koçluk ile akademik ve profesyonel amaçlar için çekirdek dil ve iletişim becerileri geliştirmeye odaklanır. 

Sunulan Programlar
Octorial Kursu
Octorial Gelişmiş Kursu
Octorial Temel Kursu
Birebir Dersler


İmkanlar

Harven School of English, Woking, Surrey'deki yapraklı kasabada bulunmaktadır. Londra’ya trenle 27 dakika uzaklıktadır. Şehirde, imkanlarından yararlanabileceğiniz birçok dükkan, restoran ve spor merkezi vardır. Yemyeşil bir doğaya sahip olan şehirde birçok yürüyüş ve piknik alanı mevcuttur. Woking tren istasyonunun Harven School of English’e uzaklığı yürüyerek sadece 10 dakika uzaklıktadır, Tam donanımlı sınıflarda, tecrübeli öğretmenler önderliğinde 8 kişilik gruplar halinde eğitim verilmektedir. Okulda, uzmanlık alanlarına yönelik dersler ve atölyelervardır. Öğrencilerin dinleme ve konuşma becerilerini ilerletmelerine ve geniş bir konu yelpazesinde İngilizce fikirlerini geliştirmelerine olanak sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Okulda bulunduğunuz süre içerisinde çeşitli sportif faaliyetlere (badminton, voleybol, yüzme, basketbol, futbol), sosyal aktivitelere (tiyatro, gezi, pub, parti, restoran ziyaretleri) katılabilirsiniz. Ayrıca,  Wisley Garden, Thorpe Park, Chessington World of Adventures, Londra, Windsor, Hampton Court, Oxford, Winchester, Brighton gibi birçok yere gezi ve ziyaretlerde bulunabilirsiniz.


Konaklama

Okul öğrencilerine aile yanı konaklama alternatifi sunmaktadır. Ailelerin çok büyük bir kısmı okula yürüme mesafesindedir. Harven School of English, aileleri kendi seçmektedir. Aile yanı konaklamasına tek kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.


Harven School of English Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita