Guildford College

İngiltere / Guildford / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16+ Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16+
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Guildford College, 70 yıllık bir tarihe sahip olup günümüze kadar öğrencilerinin ihtiyacı olacak tüm dil becerilerini onlara kazandırmıştır. 

Kurslar başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar haftada 15, 17.5 ve 20 saatlik programlar halinde farklı uzunluklarda sunulmaktadır.

İngiltere’de üniversite eğitimi almak için gerekli olan “Foundation” kursunu da Guildford Collage’de alabilirsiniz. Okul ayrıca işletme, finans, muhasebe, kuaförlük, sanat, tasarım, seyahat ve turizm alanlarında sertifika ve diploma programları sunmaktadır.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları : IELTS, Cambridge, TOEFL

İş İngilizcesi

İngilizce Artı Kursları

Özel Amaçlar için İngilizceİmkanlar

Londra ve Guildford havaalanına 30 dakika, Oxford ve Brighton gibi şehirlere yaklaşık 2 saat mesafede olan okul Stoke Parkta eğitimini sürdürmektedir. Öğrencilerine en iyi hizmeti verebilmek adına bünyelerinde  ortalama 16 kişilik sınıflar, kütüphane, bilgisayar merkezi, spor merkezi, açık yüzme havuzu, restoran, kırtasiye, sağlık merkezi, kuaför, güzellik merkezi, dans ve drama stüdyoları gibi bir çok imkan vardır. 


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilerinin ders dışında da kendilerini geliştirebilmeleri adına çeşitli sosyal aktiviteler ve geziler düzenlemektedir. Buz pateni, yüzme, bowling, futbol maçları ve barbekü partileri bunlardan bazılarıdır. Öğrenciler de istedikleri zaman çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak ve arkadaşlarıyla vakit geçirmek için şehir merkezindeki mağaza ve kafelere kolayca ulaşabilmektedir.


Konaklama

Guildford College, öğrencilerini konaklama için seçtikleri ailelerin yanına ya da yurtlara yerleştirmektedir.


Guildford College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita