Griffith College

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Konaklama
18 Yurt /
Yaş Aralığı 18
Konaklama Yurt /

Kuruluşu 1974'e dayanan Griffith Koleji'nin Irlanda Koleji'nde yüksek eğitim kurumları arasında bir yüksek eğitim kurumunu hem de modern bir anlayışı temsil eder. Griffith Kolejinin Dublin, Cork ve Limerick'te bulunan toplam 3 adet kampüsü bulunmaktadır. Griffith College Cork, Hukuk, Muhasebe, Gazetecilik ve Bilişim Bilimi ile Hukuk ve Muhasebe alanlarında profesyonel programların yanı sıra tam zamanlı ve yarı zamanlı, lisansüstü ve lisansüstü programlar da yürütmektedir. College Cork, pozitif bir öğrenim ortamının yaratılmasına büyük önem vermektedir. Griffith Institute of Language, Cork, Griffith Koleji'nin kurucu dil okuludur. İrlanda'nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir ve eğlenceli ve güvenli bir ortamda en iyi İngilizce dil öğrenme programlarını sunmaktadır. 

Sunulan Programlar
Pathway Programı
İş İngilizcesi Kursları (İşletme/Pazarlama, Gazetecilik ve Medya, Tasarım, Otelcilik Yönetimi, Fotoğraçılık ve Bilgisayar)
Genel İngilizce Kursu
Sınav Hazırlık Kursları
Konuşma ve Yazma Kursu
İrlanda Kültürü ve Toplumu Programı
Gap Year Kursları
Tüm Yılı Kapsayan Kurslar


İmkanlar

Griffith College’in ana kampusu Dublin’de bulunmaktadır. Kampüste; Tam donanımlı modern sınıflar, ücretsiz internet erişiminin sağlandığı bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, kolej restoranı, tam donanımlı fitness salonu, masa tenisi, langırt, müzik kutusunun bulunduğu öğrenci salonu gibi olanaklar vardır. İrlanda’nın en büyük bağımsız 3. Kurumudur. Griffith College – Dublin, İngilizce dil eğitimi sonrasında akademik kariyer yapmak isteyenlere de kolaylık sağlamaktadır. Öğrencilerine Çeşitli sosyal, kültürel, sportif ve turistik aktivitelerde sunmaktadır. Dublin’de ana kampüsü bulunan Griffith College, öğrencilerine kampüs içinde dil eğitimi programı sunmaktadır. Dil eğitimini bu kampüste alan öğrenciler kampüsün tüm imkanlardan da yararlanabilmektedirler.


Sosyal İmkanlar

Sokakları, barları, kafeleri, sanat galerileri ve muhteşem mimarisi ile Temple Bar bölgesinde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Dublin’de toplam 1 ile 1,5 saat arasında süren otobüs turlarına katılabilirsiniz. Duraklar içerisinde müzeler, katedral, Trinity College hatta Guinnes Bira Fabrikasını gezebilirsiniz. Genç nüfus nedeniyle Dublin’de gece hayatı oldukça hareketlidir. Yıl boyunca çok sayıda düzenlenen festivallere katılabilirsiniz.


Konaklama

Griffith College kendisini tercih eden öğrencilere, aile yanı konaklama,öorenci rezidansları gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Griffith College Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita