Global Village English Centres

Kanada / Victoria / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Global village 1979 yılında kurulmuş İngilizce dil eğitimi veren dil okuludur. Birçok ülkede şubeleri bulunmaktadır.Global Willage bünyesinde Cambridge, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık kursları, yaz okulları ve öğretmenlere yönelik programlar sunulmaktadır. Okul, The World Youth Student & Educational (WYSE), CEC ve ALTO tarafından kalite belgelidir. Okulun Kanada Calgary, Toronto ve Vancouver merkezleri resmi IELTS sınav merkezidir.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursu
50 + Yaşında Olanlar için İngilizce Kursu
 İş İngilizcesi Kursu
Akademik Amaçlar için İngilizce Kursu (EAP)
 IELTS Sınavına Hazırlık Kursu
 Birebir İngilizce Dersler
 FCE Hazırlık Kursu
 CAE / CPE Hazırlık Kursu
 İngilizce Kursu + Aktiviteler ( Yoga, Çiftlik Yaşamı, Şarap Turları, Doğa ve Yırtıcı Yaşam Konuşmaları,
Gönllülük)


İmkanlar

Global Village Victoria Dil Okulu şehir merkezin Swartz Bay feribot Limanı’na 35 dakika uzaklıkta konumlanmış dil okuludur.. Okul aynı zamanda Vancouver Limanı'na, ünlü Bay Centre alışveriş merkezine, restoranlara, açık hava kafelerine ve sanat galerilerine yalnızca yürüme mesafesindedir. Okul binasında 19 tane tam donanımlı ışık alan dersliklerde eğitim vermektedir.Deneyimli ve kaliteli öğretmenler eşliğinde İngilizce dilini öğrenirken,her Ulustan arkadaşlarda edinme şansına sahipsiniz.Okul içinde İngilizce konuşma zorunluluğu vardır.Global Victoria ayrıca  resmi IELTS Testi ve Cambridge Test Merkezidir.Okul binasında  ,multimedya bilgisayar laboratuvarı, 3 öğrenci salonu ve geniş mini mutfak, ücretsiz internet erişimi ve Netflix ile kablo TV,kütüphane  gibi olanaklar sunulmaktadır.Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolay ve sorunsuzdur.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilere boş zamanlarını değerlendirmek, İngilizceyi pekiştirmek ve dostluklar kurmak amacıyla bazı aktiviteler sunmaktadır. Kayak ve snowboard, Jazz ve film festivalleri, balina şovları, kumsal ve tırmanış sporları; Vancouver Island, Rocky Mountains, Seattle gezileri ve bot turları, şehir turları, şehir dışı gezileri, plaj, Tarihi bölgelere geziler, eğlence merkezleri, sportif faaliyetler bunlardan bazılarıdır.


Konaklama

Global Victoria öğrencilerine bazı konaklama imkanlarıda sunmaktadır. Aile yanında, Öğrenci odası,Öğrenci yurdu, Hotel, Tam Pansiyon, Yetişkinlere özel oda, misafir suitleri gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.


Global Village English Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita