Global Village English Centres

Malta / St Pauls Bay / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi / Butik Otel /

Global Village 1979 yılında kurulmuş İngilizce dil eğitimi veren dil okuludur. Birçok ülkede şubeleri bulunmaktadır. Global Willage bünyesinde Cambridge, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık kursları, yaz okulları ve öğretmenlere yönelik programlar sunulmaktadır. Okul, The World Youth Student & Educational (WYSE), CEC ve ALTO tarafından kalite belgelidir. Okulun Kanada Calgary, Toronto ve Vancouver merkezleri resmi IELTS sınav merkezidir.

Sunulan Programlar

Genel İngilizce Kursu

İletişimsel İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce Kursu

Özel Dersler

Yarı Yoğun İngilizce Kursu

Birleştirilmiş Kurslar

İş İngilizcesi Kursu

Özel Amaçlar için İngilizce Kursu

Cambridge ESOL Hazırlık Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu

TOEIC Sınavına Hazırlık Kursu

Akademik İngilizce Kursuİmkanlar

Global Village English Centre Dil Okulu  Malta’ adasında Saint Paul da konumlanmıştır. Sahile sadece 2 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Kafeler , restorantlar, kumarhaneler ve eğlence mekanları okuldan sadece yürüme mesafesi kadar uzaktadır. Okulda sınıflara ek olarak Okuma odaları, kişisel çalışma merkezi, dinlenme alanı, büyük güneş terası ve dinlenmeniz için çatıda bir bahçe mevcuttur. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Binicilik, kaya tırmanışı, trekking, dalış, çevre gezileri, öğleden sonra film seansları, gün batımı turları, plaj etkinlikleri, su oyunları parkı, uluslararası öğrenci partileri, köpük partileri, Castille Meydanı & Kastilya Hanı,Büyük Liman,Dingli kayalıkları, gündüz ve mehtap turları, folklor akşam yemeği gösterileri, plaj gezileri, dalış, yelken, gemi gezileri, boya topu, go-karting, binicilik, spor salonu antrenmanları gibi aktiviteler yapılmaktadır.


Konaklama

Global Village kendisini tercih eden öğrencilerine, aile yanı konaklaması, öğrenci evleri Okul Rezidansı, Mediteranea Daireleri, Marpin Apartmanı ve otel konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Global Village English Centres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita