Global Village Calgary

Kanada / Calgary / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Global Village Calgary 1995 yılında Premium şehir merkezinde  kuruldu. Global Calgary’nin öğretim programı Uluslar arası programdır. Calgary, ilk IELTS Test Merkezi olarak IELTS hazırlanmasında öncülük yapmaktadır.( Uluslararası İngilizce Dil Testi Sistemi (IELTS), dünya çapında mevcut olan en yüksek kalite ve bütünlüğün uluslararası olarak sahip olduğu ve dünyaca tanınan doğrudan İngilizce dil değerlendirmesidir. IELTS, son derece güvenilir, pratik ve geçerli bir İngilizce dil değerlendirmesidir.) Profosyenel geniş toleranslı ve samimi bir uluslar arası atmosferle birlikte, kendi okulunda öğrenim gören öğrencilere büyük kültürel çeşitlilik sunmakta. Calgary’ni n ilk Resmi IELTS Test Merkezi olmasının yanı sıra  GV Calgary, IELTS hazırlığı için tam zamanlı ve akşam kursları sunmaktadır

Sunulan Programlar
Akademik İngilizce,
Üniversite Hazırlığı İngilizcesi,
İş İngilizcesi, Genel İngilizce,
Grup Programları (İngilizce), 
IELTS Hazırlık, 
Diğer Programlar (İngilizce),
Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), 
Cambridge Test Hazırlığı, 
Gençlik / Genç programları (İngilizce)


İmkanlar

GV Calgary, Calgary şehir merkezinde güzel bir konumda olup, modern mimari ve kamusal sanat ile çevrilmiş bir caddede bulunmakta.  Premium şehir merkezindeki tesislerde, bir Hafif Raylı Transit istasyonundan sadece iki blok ötede olması ulaşımı kolaylaştırmaktadır. İstediğiniz her yere bu vasıtayla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Global Calcary dil okulunda,dış pencereli 24 tam donanımlı derslik,Web tabanlı 2 sınıf(toplam 31 istasyon)smartboard sınıfı.ücretsiz internet erişimi ve kablosuz ağ,öğrenci salonu ve oyun masası, otomatlar ve  kablo tv, müzik aletleri ve ses sistemi, ielts merkezi, bilgisayar odası, kütüphanesi bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

GV Calgary öğrencilerim boş zamanlarını değerlendirmeleri için bazı faaliyetler sunar. Kanada kayalıklarına düzenli geziler, Şehir turları,Tarihi yerlere geziler,kültürel etkinlikler. Öğle ve akşam yemekleri, Yoga, Pilates, sportif faaliyetler (Valeybol,binicilik, Skyline Luge v.b)sunmaktadır.


Konaklama

Gv Calgary, kendisini seçen öğrencilere çeşitli konaklama imkanları da sunmaktadır. Tam denetimli ev sahibi aileler, yurt tarzı odalar, suit(özel odalar), şehir merkezinde daireler, öğrenci yurtları, özel konut.


Global Village Calgary Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita