Galway Cultural Institute

İrlanda / Galway / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
18 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 18
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Galway Cultural Institute, 1989 yılın da İrlanda’nın Atlantik Okyanusu kıyısında yer alan Galway’de kurulmuştur. Galway Cultural Instutite,  İngilizce  kurs programları düzenleyerek öğrencilerin ihtiyaç duyduğu günlük veya iş ortamında gerekli olan İngilizce dilini, kaliteli ve verimli bir eğitimle sunmayı hedeflemiştir. Her biri alanında uzman eğitimcilerdir.  İrlanda’nın nitelikli okulları arasında yer almaktadır. Eğitmenler  ve  çalışan  kadrosu  ile  birlikte öğrencilere yabancılık hissettirmemeye, kendi evlerinde gibi hissetmeleri için çaba göstermektedirler.

Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce

Sınav Hazırlık Kursları (Cambridge, IELTS)

Profesyoneller için İngilizce

Öğretmenler için İngilizce

Üniversite Hazırlık

Özel gruplar halinde İngilizce

Birebir dersler

İngilizce+

Kombineİmkanlar

Galway Cultural Instutite,İrlanda’nın Galway şehrinde, , Saithill  bölgesinde konumlanmıştır. Şehir merkezine 10 dakiika uzaklıktadır. Muhteşem bir binada tam donanımlı 30 derslikte 12 kişilik öğrenci gruplarıyla İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binası ayrıca, öğrenci dinlenme salonu, Kafeterya, Seminer odaları, Kütüphane, Bilgisayar laboratuvarı, Ücretsiz wifi, kahve dükkanı, restorant, bahçe, gibi olanaklara sahiptir. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla kolay ve rahattır.


Sosyal İmkanlar

Okyanus kıyısında bulunan okul, kültüel, tarihi, turistik açıdan oldukça zengindir. Pupları, sinema, tiyatro ve festivalleriyle, deniz sporlarıyla beraber binicilik, golf gibi sporlar için ideal bir şehirdir. Alışveriş açısından da pek çok seçenek sunmaktadır. Sahildeki plaja 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.


Konaklama

Galway Cultural Institute Dil Okulu kendisini tercih etmekte olan öğrencilerine, eğitimleri süresince, aile yanı konaklaması, öğrenci yurdu konaklaması , öğrenci rezidansları  ve otel gibi konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


Galway Cultural Institute Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita