FLS International Schools

Amerika / Mission Viejo / Merkeze Uzaklık 9 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
15 24 Hafta ingilizce Aile Yanı /
Yaş Aralığı 15
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

FLS, Uzun yılların tecrübesiyle kaliteli  bir İngilizce dil eğitimi vermektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere eğitim vermektedir. Farklı konumlarda  yer alan okul öğrencilerin Amerikan yaşamı hakkınsa tecrübe kazanabilmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir. İleri seviyedeki öğrencilere sunulan kapsamlı test hazırlama sınıflarımız, öğrencinin seçtiği sınavda başarılı olmak için gerekli olan becerileri kapsar. Öğrenciler ayrıca günlük bir Akademik Atölye Çalışmasından yararlanırlar. Uygulama sınavları, eğitmenlerin öğrencilerin yeteneklerini analiz etmelerine ve öğrencileri test formatı ve stratejileri ile tanıştırmasına olanak tanır.

Sunulan Programlar
 General English
Intensive English
Vacation English
Academic English
TOEFL Prep
English +


İmkanlar

FLS, Güney Orange County'nin Saddleback College'ın kampüsünde yer almaktadır.1968 den veri Buraya gelen öğrencilerini misafir etmektedir. kampüs, Mission Viejo'nun hoş evleri ve alışveriş bölgeleriyle çevrili bir tepenin üzerinde yer almaktadır. Saddleback 190 dan fazla derece ve sertifikası sunuyor. Bu sayede California Üniversitesi veya California Eyalet Üniversitesi okullarına transfer için mükemmel bir temel sağlıyor. Okulda  modern dersliklerde kaliteli İngilizce dil eğitimi yapılmaktadır.      Bunun yanı sıra öğrenciler,okul kampüsünde ki Bilgisayar istasyonları, Öğrenme ve Materyal Merkezi, Dil Laboratuvarı, Kütüphane, McKinney Tiyatrosu, Öğrenci Hizmetleri Merkezi, Öğrenci Salonu, Kafeterya, Tenis kortları, Golf alanı, Jimnastik salonu, Beyzbol sahası, Yüzme havuzu, KSBR Radyo İstasyonu imkanlarında nda faydalanabilmekte. Toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşım kolay ve sorunsuz olmaktadır.


Sosyal İmkanlar

FLS Orange öğrencilerine Kültürel geziler, spor faaliyetleri, partiler ve kutlamalar gibi bazı aktivitelerde sunmaktadır. Güney Kaliforniya'nın ünlü cazibe merkezleri, Disneyland, Hollywood, Universal Studios ve San Diego da dahil olmak üzere kısa bir sürüş mesafesindedir. Laguna Beach, Kaliforniya'daki en güzel plaj kampüse 10 dakikalık mesafededir.


Konaklama

FLS-0range  Ctiy kendisini tercih eden öğrencilerine aile yanı konaklaması ve öğrenci evleri konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


FLS International Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita