FLS International Schools

Amerika / Los Angeles / Merkeze Uzaklık 22 Km

Haftalık 380 USD

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı /

Haftalık 380 USD

‘den başlayan fiyatlarla

Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

FLS International Schools Kurulduğu 1986 yılından bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiştir. En modern akademik müfredata uygun bir biçimde hazırlanmış olan ve özellikle konuşma, dinleme ve okuma alanlarına odaklanan yoğun İngilizce programıyla İngilizceyi ana diliniz gibi öğrenirsiniz. FLS International’ın 9 ayrı seviyede sunduğu İngilizce programları ile ister yeni başlayın, isterse  üniversite veya yüksek lisans programına geçiş için hazırlanın  her öğrencinin ihtiyacını karşılayabilecek kadar zengin niteliktedir. Her FLS International ‘ı seçen öğrenci, English Everwhere ve Language Extension Day gibi tamamen özelleşmiş öğrenim araçlarından ve yöntemlerinden de yararlanma şansına sahip olmaktadır. FLS International Schools’un Amerika; Marymount College,Los Angeles,CA/Citrus College, Los Angeles CA/Las Vegas Institute,Las Vegas/Tennnessee Tech University,Cookeville,TN/Lock Haven University,Lock Haven,PA/Boston Commons,Boston MA/şubeleri bulunmaktadır.

Sunulan Programlar
Akademik İngilizce Kursu
Yoğun İngilizce Kursu
Genel İngilizce Kursu
Tatilde İngilizce Kursu
TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu
TOEIC Sınavına Hazırlık Kursu 
GRE Sınavına Hazırlık Kursu 


İmkanlar

1915'ten beri hizmet veren ve California'nın en eski kolejlerinden birisi olan Citrus College kampüsünde, San Gabriel dağlarının yanında bulunan Foothill de yer almaktadır. Los Angeles’ın en güvenli ve konforlu bölgesinde bulunan okul merkeze oldukça yakındır. Kolay ulaşım ağı sayesinde istenilen her yere kolaylıkla gidilebilmektedir. Okulda  Programını tamamlayan öğrenciler dünya sıralamasında en üst seviyelerde bulunan UCLA ve UC Berkeley gibi eğitim kurumlarına transfer olabilirler. Tam donanımlı modern sınıflarda 10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi yapılmaktadır. Okul ve kampüs içinde, dil laboratuvarları, bilgisayar laboratuvarları, multi medya merkezi, sanat merkezi, kafe, yüzme havuzu, spor salonları ,golf sahası ve tenis kortları mevcuttur. Öğrenciler kolej kartı alarak kampüsün tüm imkanlarından faydalanabilirler.


Sosyal İmkanlar

Okul öğrencilere çeşitli faaliyetlerde sunmaktadır. Kültürel geziler, spor faaliyetleri, tenis kampları, California’yı keşif, özel eğitim gezisi,partiler ve kutlamalar. Ayrıca California  sahillerine, dağlarına ve çöllerini, Disneyland,Universal Stüdyoları, Hollywood ve Beverly Hills’tirgezme ve görme imkanı sunar.


Konaklama

FLS-Los Angeles öğrencilerine, aile yanı konaklaması, öğrenci evleri konaklaması yurt konaklaması gibi imkanlar sunar.


FLS International Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita