FLS International Schools

Amerika / Boston / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Konaklama
16 24 Hafta Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Konaklama Aile Yanı /

FLS International Schools Kurulduğu 1986 yılından bu yana İngilizce dil eğitiminde kalite ve güvenilirliğin sembolü haline gelmiştir. En modern akademik müfredata uygun bir biçimde hazırlanmış olan ve özellikle konuşma, dinleme ve okuma alanlarına odaklanan yoğun İngilizce programıyla İngilizceyi ana diliniz gibi öğrenirsiniz. FLS International’ın 9 ayrı seviyede sunduğu İngilizce programları ile ister yeni başlayın, isterse  üniversite veya yüksek lisans programına geçiş için hazırlanın  her öğrencinin ihtiyacını karşılayabilecek kadar zengin niteliktedir. Her FLS International ‘ı seçen öğrenci, English Everwhere ve Language Extension Day gibi tamamen özelleşmiş öğrenim araçlarından ve yöntemlerinden de yararlanma şansına sahip olmaktadır. FLS International Schools’un Amerika; Marymount College, Los Angeles, CA/Citrus College, Los Angeles CA/Las Vegas Institute, Las Vegas/Tennnessee Tech University, Cookeville, TN/Lock Haven University, Lock Haven,PA/Boston Commons, Boston MA/şubeleri bulunmaktadır.

Sunulan Programlar

Akademik İngilizce Kursu

Yoğun İngilizce Kursu

Executive İş İngilizcesi Kursu

Genel İngilizce Kursu

Tatilde İngilizce Kursu

TOEFL Sınavına Hazırlık Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

GMAT Sınavına Hazırlık Kursu

GRE Sınavına Hazırlık Kursu

SAT Sınavına Hazırlık Kursu

Lise Tamamlama Programı

İngilizce + Yoga Kursu

İngilizce + Gönüllülük Kursuİmkanlar

FLS’in en yeni merkezlerinden biri olan FLS Boston, Boston’un göbeğinde yer almaktadır. Boston Commons Parkı tam karşısındadır. Boston ’un en iyi alışveriş merkezlerine, müzelerine ve eğlence merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Birçok restoran ve barın yer aldığı Quincy Market ve ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan Faneuil Hall okula 5 dakika uzaklıktadır. Okul binasının önünde bulunan Park Street metro durağı bulunmaktadır. Bu sayede her yere ulaşım kolaydır. Okulda tam donanımlı dersliklerde kaliteli İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında; Bilgisayar odası, dinlenme salonu kütüphane gibi olanaklar bulunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Boş zamanlarınızı değerlendirmek amaçlı okul  sosyal, kültürel, sğortif  ve turistik bir çok faaliyet düzenlemektedir.  Ayrıca,Güzel Sanatlar Müzesi, Faneuil Hall ve Quincy Marketplace gibi ünlü cazibe merkezlerinin yanı sıra Başkan John F. Kennedy Kütüphanesi ve Müzesi'ni gezebilirsiniz. Metro ile Back Bay, Kuzey Sonu (Boston'un Küçük İtalya) ve Çin Mahallesi de dahil olmak üzere bu büyüleyici şehrin çeşitli mahallelerini gezebilirsiniz. Hafta sonları, FLS doğal Cape Cod, tarihi Salem ve Plymouth Plantasyonu ve Vermont'un güzel Yeşil Dağlarına geziler düzenlenmektedir.


Konaklama

FLS Boston kendisini tercih eden öğrencilerine, aile yanı konaklaması ve öğrenci evleri konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


FLS International Schools Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita