Eurocentres

Kanada / Vancouver / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Butik Otel /

Eurocentres Toronto Dil Okulu Kurumu, 1968 yılından bu yana dil eğitimi konusunda Avrupa Konseyine danışmanlık yapmaktadır. Dil eğitimi ve öğreniminde Avrupa Yabancı Dil Öğretimi Ortak Ölçütlerinin hazırlanmasında önemli rol oynamıştır. Eurocentres Dil Okulları, İngiltere'de dil öğrenimi amacıyla kurulmuş olan ilk dil okul ünvanına sahiptir.  Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerinizi arttırmanıza imkan sağlamaktadır. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştirmenize imkan sağlayacaktır. Eurocentres’ın Toronto ve Vancouver’da olmak üzere Kanada’da 2 şubesi bulunmaktadır

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursları
Sınav Hazırlık Kursları: IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge (FCE, CAE)
 Profesyoneller için İngilizce Kursları: Business English, One-to-One
İş dili Kursları
Özel dersler
PET, CPE, GOETHE sınavlarına hazırlık kursları
Akademik İngilizce


İmkanlar

Eurocenres Vancouver şehir merkezinin kalbinde, Waterfront Station'a sadece birkaç adım mesafede konumlanmıştır. Şehrin mükemmel toplu taşıma sistemi ile kolayca erişim sağlanmaktadır. Mağazalara, alışveriş merkezleri, restoranlar ve deniz kıyısı bir kaç dakikalık mesafededir. Modern bir binası olan okul da 22 klimalı, interaktif tahtaları olan 14 kişilik sınıflarda kaliteli bir eğitim verilmektedir.Son model teknolojiyle donatılmış olan okul binasında,Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası, WiFi, çatı avlusu ve ek bilgisayarlar, paralı otomatlar.langırt olan bir öğrenci salonu, etüt odası, kablosuz internet  vardır.


Sosyal İmkanlar

Eurocentres Vancouver öğrencilere çeşitli aktivitelerde sunmaktadır. kış, su ve Alp dağları sporları,plaj, Sinema, tiyatro, festivaller, konserler geceleri , Kayak ve snowboard turu, Kayak ve snowboard turu, Stanley Park, Capilano Suspension Köprü, CN IMAX, LimanCruise, Skuba Dalışı, Sea Kayaking, Ekolojik zamları, Rain Forest keşifi, Nehir Rafting Whistler, Rocky Mountains (Banff ulusal parkı), Victoria gezileri Stanley Park, Capilano Suspension Köprü, CN IMAX, LimanCruise, Skuba Dalışı, Sea Kayaking, Ekolojik zamları, Rain Forest keşifi, Nehir Rafting Whistler, Rocky Mountains (Banff ulusal parkı), Victoria gezileri ve benzeri birçok aktiviteler sunmaktadır.


Konaklama

Eorucentres Vancouver kendisini seçen öğrencilere bazı konaklama imkanlarıda tanımaktadır. Aile yanı konaklama, Öğrenci evleri konaklaması, Hotel konaklaması. Öğrenciler bunlardan birini seçme şansına sahiptirler.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita