Eurocentres

Fransa / La Rochelle / Merkeze Uzaklık 4 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta fransizca Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili fransizca
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Eurocentres dil okulu,1946 yılında İngiltre'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi  ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor.Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor

Sunulan Programlar

Genel Fransızca Kursları
Sınav Hazırlık Kursları: DELF, DALF
Profesyoneller için Fransızca Kursları: Birebir Fransızca


İmkanlar

Eurocentres La Rochelle,Fransa’da La rochele’de kıyı şeridinde Muhteşem bir binada Fransızca dil eğitimi vermektedir.Son model teknolojiyle donanmış 18 sınıfta,14 kişilik öğrenci grubuyla Fransızca dil eğitimi vermektedir.Okul ayrıca, konferans odası, Öğrenme Merkezi, WiFi , özel bir göle bakan iki adet güneşlenme güvertesi, Kafeterya, Bilgisayar odası, Piyano, Teras, öğrenci dinlenme salonları v.b gibi olanaklar sunmaktadır.


Sosyal İmkanlar

Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve Fransızca dili pratiği yapmak için, plaj voleybolu, masa tenisi, bilardo, okul sineması, aşçılık kursu, şehir turu, istiridye çiftliği ziyareti, Ile de Ré ve Ile d’Aix gezisi, Cognac ve Rochefort gezisi, hafta sonu Bordeaux gezisi ,şarap tatma kursu, aşçılık ve tatlı semineri, Akvaryum, yelkencilik, valeybol,t ekne turu gibi aktivitelere katılabilirsiniz.


Konaklama

Konaklama olarak, aile yanı konaklaması, yurt konaklaması, öğrenci evleri. öğrenci rezidansları gibi sçenekleriniz bulunmaktadır.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita