Eurocentres

İtalya / Floransa / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Konaklama
16 Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Konaklama Aile Yanı / Yurt / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Eurocentres dil okulu, 1946 yılında İngiltere'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi  ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor.

Sunulan Programlar

 Genel İtalyanca Kursları

 Profesyoneller için İtalyanca Kursları: Birebir İtalyanca

 Kültürel Kurslar: Sanat Tarihi, Aşçılık, Çizim ve Boyama, Moda Tasarımı, Opera, Oyunculuk
İmkanlar

Eurocentres Floransa Dil Okulu, Floransa şehrinin eski şehir merkezinin ortasında PonteVecchio’da, 16’ıncı yüzyıldan kalma bir Rönesans sarayında eğitim vermektedir. Okulda, tam donanımlı modern teknolojide 11 sınıfta 12 kişilik gruplar halinde İtalyanca dil eğitimi vermektedir. Okulda ayrıca, bilgisayar odası, eğitim merkezi, öğrenci salonu, teras, otomat makineleri, kablosuz internet bağlantısı (wifi), multimedya öğrenim merkezi bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarıyla, Floransa'nın tüm cazibe merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahiptir.


Sosyal İmkanlar

Rönesans sarayı, dünyaca ünlü galeriler, müzeler cadde üzerinde çok sayıda kafe ve barlarıyla meşhurdur. Küçük esnafın atölyeleri ile pazarları da bilinmektedir. Roma, Venedik ve Milano'da ki şehirlerle kontak halindedir.

Eurocentres Floransa, aşçılık kursları, konferanslar, partiler, film gösterimleri gibi çeşitli aktiviteler de sunmaktadır. Ayrıca boş vakitlerinizde İtalya'nın ünlü yerleri CinqueTerre, Siena, San Gimignano, Pisa, Lucca, Assisi, Anezzo, Roma, Venice‘i gezebilirsiniz. Çiftlik ve tipik yemek ziyareti, Chianti'de akşam yemeği, okulda pizza, şarap tadımı, opera, Verona Opera Festivali (summer) gibi yapılan faaliyetlere katılabilirsiniz.Konaklama

Eurocentres Floransa kendisini tercih eden öğrencilere; Aile yanı konaklama, öğrenci evleri, öğrenci rezidansları, hotel gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita