Eurocentres

İrlanda / Dublin / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 25 Hafta ingilizce Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 25 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Paylaşımlı Öğrenci Evi /

Eurocentres dil okulu,1946 yılında İngiltre'nin güney kıyısındaki Bournemouth'da kurulmuştur. Amacı: dil öğrenmek eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olmalı, aynı zamanda kültürler arasındaki anlayışı ve farkındalığı artırmalı fikriyle yola çıkıldı. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve öğrencilere yüksek standartta hizmet sunma hedefi ile eğitime devam edilmektedir. Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında dil becerilerini sistematik olarak arttırmaya  imkan tanıyor.. Teorik ve pratik derslerden, tartışmalardan ve sunumlardan oluşan bir karışım, hedef dilde kendine güven ve akıcılık geliştiriyor

Sunulan Programlar
Genel İngilizce Kursları
Sınav Hazırlık Kursları: IELTS, Cambridge (FCE, CAE, CPE)
Profesyoneller için İngilizce Kursları: One-to-One
Akademik yıl kursları
Birebir İngilizce kursları
İş İngilizcesi kursları


İmkanlar

Eurocentres –Dublin, Dublin’in tam merkezinde, O’Connel Caddesi’nden bir blok ötede konumlanmıştır. Canlı bölgeler, restoranlar, eğlence merkezleri kafelere, İrlanda müziği sunan çok çeşitli pub’lar, sanat galerileri, müzeler, tiyatrolar ve konser olanaklarına oldukça yakın mesafededir. Okulda, tam donanımlı 18 sınıfta azami 14 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi yapılmaktadır. Okul binasında ayrıca, kendi kendine çalışma merkezi, dinleme merkezi, ücretsiz internet, öğrenci salonu, kantin, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane imkanları bulunmaktadır. Toplu taşıma vasıtalarına yakın konumda olması nedeniyle ulaşım kolaydır.


Sosyal İmkanlar

Video ve kitap kulübü, sinema ve tiyatro ziyaretleri, pub geceleri, köpek yarışı akşamları, futbol maçları ve düzenli hafta sonu gezileri, Ulusal müzesi, Trinity Kolej kütüphanesi, Dublin Kalesi, Guinness Storehouse, Irish müzik and dancing evening, fotoğrafçılık kursları, dans dersleri, Web Design/ECDL, Programming kursları, Yoga dersleri, Kilkenny & Castle, Trim Castle and Tara, Co Meath, Japanese Gardens and Ulusal Stud, Co Kildare, Ring of Kerry, Galway & Cliffs of Moher gezileri gibi pek çok ativite seçenekleriniz bulunmaktadır.


Konaklama

Eurocentres –Dublin, kendisini tercih eden öğrencilerine, aile yanlarında konaklama, yurtta konaklama, öğrenci evlerinde konaklama gibi konaklama seçenekleri sunmaktadır.


Eurocentres Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita