ELS Language Centers

Avustralya / Sydney

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

ELS Language School  1961 yılında kurulmuş olup, her yıl farklı kültürden gelen öğrencilere dil eğitimi vermeye ve misafir etmeye  devam etmektedir.

Sunulan Programlar

Yoğun İngilizce

Genel İngilizce

Cambridge Hazırlık Programı

Akademik İngilizce

IELTS Hazırlığı

Lise Hazırlığı

Tatilde İngilizce
İmkanlar

Sydney şehir merkezinde yer alan okul, kampüs içerisinde konumlanmış olup ulaşım ağlarına kolayca erişim imkanı sağlar. Okul içerisinde ise öğrencilere  3 adet bilgisayar laboratuvarı, 37 adet derslik , 3 adet dinlenme salonu, ücretsiz kablosuz internet, kütüphane, tam donanımlı mutfak imkanı sunulmaktadır. Özellikle eğitim alırken çalışmak isteyenlere 20 saatlik çalışma hakkı tanıyan (öğrenci vizesi olanlara) Avustralya; bu sayede öğrencilere bolca pratik yapmaya ve kendini geliştirme olanakları  sunar.


Sosyal İmkanlar

Sosyal alanda ise öğrenciler için pek çok alternatif mevcutttur. Spor tutkunları için sörf  yapabilecekleri beyaz kumsallara sahip plajlar, her yıl sayısızca festivallere ev sahipliği yapan ve opera sevenlerin gözde merkezi olacak tarihi 'Sydney Opera House', vahşi doğayı merak edenler için 'Taronga Zoo', doğa yürüyüşünü sevenlerin ve bisikletten vazgeçemeyenlerin  vakit harcayabileceği doğal parklar bulunmaktadır.


Konaklama

Konaklama olarak ise gece ve gündüz bolca dil pratiği yapmaya imkan veren, kültürel aile yaşamını öğrenmek isteyenler için aile yanı konaklama; farklı kültürden öğrencilerle bir arada olmak isteyenler için ise öğrenci yurdu şeklinde olabilmektedir.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu