ELS Language Centers

Kanada / Toronto / Merkeze Uzaklık 3 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir. 

Sunulan Programlar

Akademik Amaçlar için İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu

Yarı-Yoğun İngilizce Kursu

İş İngilizcesi Kursu

Süper Yoğun İngilizce Kursu

Yöneticiler için İngilizce Kursu

IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

TOEFL Sınavına Hazırlık Kursuİmkanlar

Şehrin merkezinde bulunan ELS Toronto, ülkenin ticari ve kültür merkezinin kalbindedir. Müzelere, sanat galerilerine, spor sahalarına, eğlence merkezlerine, alışveriş merkezlerine, restoranlara , mağazalara , gece kulübüne,sinemaya yürüme mesafesindedir.  Tüm yerlere ulaşım imkanı sağlayan otobüslere ve metroya çok yakın olduğundan istenilen yere gitmek çok kolaydır. Okulda 13 tam donanımlı sınıf, öğrenci salonu, kütüphane ve multimedya merkezi gibi alanlar vardır.


Sosyal İmkanlar

ELS Toronto öğrencilere bazı aktivitelerde sunmakta. Niagara Şelalelerine günübirlik geziler ile Ottawa/Montreal/ Quebec, New York, Chicago ve Boston’a birkaç günlük düzenlenen turlar; en gözde hafta sonu öğrenci aktiviteleri arasındadır. Ayrıca akşamları ise basketbol, hokey, sinema, yemek ve kulüp ziyaretleri, Paintball, Çeşitli yarışmalar, Parti ve kutlamalar, Bowling, Kültürel geziler, Eğlence Parkları, Festivallere katılım, bu aktivitelerden sadece birkaçıdır.Konaklama

ELS Toronto kendilerini seçen öğrencilere bazı konaklama seçenekleri de sunmakta, Aile yanı tam pansiyon konaklaması, Aile yanı yarım pansiyon konaklaması, yurt, hotel. Öğrenciler bu seçeneklerden birini seçme hakkına sahipler.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita