ELS Language Centers

Amerika / Silicon Valley / Merkeze Uzaklık 11 Km

Yaş Aralığı Konaklama
- Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

1961 yılında kurulan ELS LANGUAGE CENTER Dil okulları, İngilizce eğitim verme konusunda 55 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. ELS LANGUAGE CENTER Dil okullarının çoğu Üniversite kampüsleri içinde bulunmaktadır. Amerika’da, Kanada, Avustralya, Çin, Malezya ve Avrupa’da da hem dil okulu merkezleri bulunmaktadır. ELS; 12 seviyedeki kursları, gelişmiş dil teknoloji merkezleri, çoklu sınav hizmetleri ve üniversitelere giriş desteği ile kişiye özel yaklaşımı ve öğrenci başarısına olan adanmışlığı sayesinde başarıyı garantiliyor. Akademik Amaçlar için İngilizce Programı” şimdi Avustralya, Kanada, Hindistan, Malezya, Panama ve Amerika Merkezlerinde verilmektedir. ELS  İngilizce Eğitimi ile sektörde lider bir dil eğitim kuruluşudur.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Academic English
American Explorer
Volunteer


İmkanlar

ELS Silicon Valley, Silikon Vadisi'nin ortasında yer alan Cupertino şehrindeki Oaks Alısveris merkezinde bulunmaktadır. Konum olarak San Francisco ve San Jose arasında kalmaktadır. Okulda tam donanımlı dersliklerde kaliteli eğitim verilmektedir. Ayrıca Bilgisayar merkezi, Futbol sahası, Yüzme havuzu (kapalı), Tenis kortu, Basketbol kortu, Kütüphane, Yüzme havuzu (açık), Fitness Merkezi, Kafeterya imkanları sunmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolay ve sorunsuzdur.


Sosyal İmkanlar

Şehirde, kültürel festival düzenlenmekte ve alışveriş merkezleri, restaurantlar, sinema ve tiyatrolar, golf sahaları ve müzeler bulunmaktadır. San Francisco (California Bilim Akademisi, Golden Gate Köprüsü, San Francisco Modern Sanat Müzesi, Savaş Anıtı Opera Binası, Golden Gate Parkı, Alcatraz, vb.) Ve Bay Area komşusu San Jose (San Jose'ye sahip) Sanat Müzesi, San Jose Çocuk Keşif. Müzesi, Teknoloji İnovasyon Müzesi, Rosicrucian Park, vb.)  gezebilirsiniz. Silikon Vadisi'nden Monterey Bay Akvaryumu'na, Yosemite Parkı'na, plajlara, California'ya ve Nevada kayak merkezlerine ve diğer birçok yere kolayca ulaşabilirsiniz, spor ve kültürel etkinliklere katılabilir, müzik festivaline gidebilirsiniz.


Konaklama

ELS Silicon Valley, kendisini seçen öğrencilere kurs bitimine kadar. aile yanı konaklaması, öğrenci rezidansları, öğrenci yurdu konaklama seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita