ELS Language Centers

Amerika / San Francisco / Merkeze Uzaklık 2 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
14 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı 14
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar
 General English
 Intensive English
 Academic English
 American Explorer
 Executive Programs
 Volunteer


İmkanlar

ELS-San Francisco, dünyaca ünlü San Francisco’nun merkezinde Golden Gate University’nin (GGU) şehir kampüsünde kurulmuştur. Golden Gate Üniversitesi'nin modern kampüsünde yer alan ELS San Francisco okulunun öğrencileri, kampüsteki olanaklardan yararlanabilmektedirler.  San francisco ya Feribot ya  da otobüsle kolayca erişim sağlanmaktadır. Okul binasında tam donanımlı derslikler dışında bilgisayar laboratuvarı, dil teknoloji merkezi ve kütüphane,öğrenci salonu, Fitness Merkezi ayrıca sıcak-soğuk atıştırmaların bulunduğu bir makine de bulunmaktadır. Kampüs aynı zamanda tekerlekli sandalyeyle erişilebilirlik özelliğine sahiptir.


Sosyal İmkanlar

ELS-San Francisco öğrencilerine  çeşitli partiler ve Alcatraz, Golden Gate Bridge, Napa ve Sonoma Vadisi şarap bölgesine geziler, Alcatraz, Golden Gate Köprüsü, Muir Woods, Stinson Plajı, Monterey Koyu ve ünlü Napa ve Sonoma Valley şarap kasabasına günü birlik; Yosemite Las Vegas ve Grand Canyon’a ise hafta sonu gezi faaliyetleri sunmaktadır.


Konaklama

ELS-San Francisco kendilerini tercih eden öğrencilere, aile yanında konaklama, yurtta konaklama, dairede konaklama, öğrenci rezidanslarında konaklama seçenekleri sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita