ELS Language Centers

Amerika / San Diego / Merkeze Uzaklık 1 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
16 24 Hafta ingilizce Aile Yanı /
Yaş Aralığı 16
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar

General English

Intensive English

Academic English

TOEFL Prep

American Explorer

Executive Programs

Volunteerİmkanlar

ELS San Diego, California’nın güneyinde,   San Diego şehir merkezine yakın bir bölgede konumlanmıştır.  San Diego şehir merkezinin eğlence ve alışveriş bölgesinin yakınlarında yer almaktadır.   Bankalar, postane, restoranlar; alışveriş, eğlence ve spor merkezleri okula yürüme mesafesindedir. Kentin tarihi merkezi olan Gas Lamp Quarter’da, Mardi Gras, St. Patrick’s Day, Street Scene Music Festival gibi birçok organizasyon düzenlenir. Oku, büyük otobüs ve tramvay hatlarının yakınında bulunduğundan ulaşım sorunu olmamaktadır. Okulda tam donanımlı derslikler yanı sıra, bilgisayar merkezi, spor Salonu, futbol sahası, basketbol kortu, kütüphane, fitness merkezi, kafeterya, dil teknolojileri merkezi gibi olanaklar da sağlamaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS Sandiago futbol maçları, Yerel ya da tarihi/turistik yerleri ziyaret, Merkezi partiler, Disneyland, San Diego Hayvanat Bahçesi, Hollywood ve Las Vegas ziyaretleri, sanat galerisi, tiyatro, müze,  park ve bahçe gezileri gibi aktiviteler de sunmaktadır.


Konaklama

ELS Sandiago kendisini tercih eden öğrencilerine, Aile Yanında konaklama, Öğrenci Rezidansları, Kampüs konaklama, kampüs dışı yurt konaklaması seçeneklerini sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita