ELS Language Centers

Amerika / Oklahoma / Merkeze Uzaklık 5 Km

Yaş Aralığı Eğitim Süresi Eğitim Dili Konaklama
- 24 Hafta ingilizce Aile Yanı / Yurt /
Yaş Aralığı -
Eğitim Süresi 24 Hafta
Eğitim Dili ingilizce
Konaklama Aile Yanı / Yurt /

Merkezi New Jersey eyaletinin Princeton şehrinde ELS LANGUAGE CENTERS Dil okulu 1961 yılından beri Amerika’da ve Kanada’da 60 dan fazla şubesiyle kaliteli eğitim vermektedir. ELS öğrencilere yoğun İngilizce programları ve üniversite yerleştirme yardımından yöneticiler için ticari programlara ve tatilde öğrenim opsiyonlarına kadar çeşitli seçenekler sağlar. ELS, öğrencilerine, eğitim, kariyer ve yaşam hedeflerine ulaşmanın anahtarı olacak güçlü İngilizce dillerini öğrenme ve geliştirmede yardımcı olacak çeşitli programlara sahiptir.

Sunulan Programlar

Yarı-Yoğun İngilizce

Süper Yoğun İngilizce

Yöneticiler için İngilizce

Akademik İngilizce

American Explorerİmkanlar

ELS-Oklahoma City, Oklahoma City University kampüsünde konumlanmıştır. Eğlence mekanları, konser salonları profesyonel spor salonları ve stadlar, kafeler lokantalar, mağazalar yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır. Okul da tam donanımlı dersliklerin yanında, Okulda Sunulan İmkanlar: Study Center, Kütüphane, TV & Video Merkezi, Modern Dil Laboratuvarı, Bilgisayar Odası, Ücretsiz İnternet Kafe, Kantin bulunmaktadır. Kampüs içinde aerobik ve diğer fitness sınıfları, beysbol sahası, basketbol sahaları, kafeterya, bilgisayar merkezi, spor salonu, sağlık merkezi, dil teknolojileri merkezi, kütüphane, müzik odaları, masa tenisi, snack bar, futbol sahası, tenis kortları, voleybol sahaları, fitness odaları gibi sosyal ve sportif imkanlar öğrencilere sunulmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır.


Sosyal İmkanlar

ELS-Oklahama Partiler ve kutlamalar, Kültürel geziler, Spor faaliyetleri sunmaktadır. Şehir merkezinde spor müsabakalarını izleyebilir, gece kulüplerine gidebilir, kanal turu atabilir ya da müzeye gidebilirsiniz. Ayrıca bölgedeki Ulusal Kovboy ve Batı Mirası Müzesi, Amerikan Banjo Müzesi, Oklahoma Bilim Müzesi, Oklahoma City Sanat Müzesini gezebilirsiniz. klahoma City’nin eğlence merkezi olan Bricktown bölgesi ve Bricktown kanalı birçok restaurant ve mağazasına gidebilirsiniz.


Konaklama

ELS-Oklahama aile yanı konaklama, kampüs dahilinde öğrenci rezidansları konaklama seçeneklerini öğrencilerine sunmaktadır.


ELS Language Centers Tanıtım Videosu

Sokak Görüntüsü

Harita